Të gjitha lajmet

DRITA

Drita negative në COVID-19

Drita negative në COVID-19

25 May, 2020 @0:26

Edhe skuadra e Dritës ka dalë plotësisht e pastër për coronavirus, pasi që sot kanë dalë rezultatet e testeve për COVID-19.

Skuadra gjilanase ka bërë të ditur se të gjithë futbollistët, stafi dhe personeli kanë dalë negativ pas testimeve, derisa nga nesër do të vazhdojnë stërvitjet në mënyrë grupore.

TABELA AKTUALE

Drita aktualisht gjendet në pozitën e dytë në Superligë me 43 pikë, një më pa se lideri Ballkani.

TREPÇA '89

Edhe Trepça ‘89 del e pastër për COVID-19

24 May, 2020 @13:26

Pas Gjilanit e Ferizajit, edhe Trepça ‘89 ka dalë plotësisht e pastër për coronavirus, pasi që sot kanë dalë rezultatet…

NGA FEDERATA

FFK uron Bajramin

Foto: FFK

24 May, 2020 @7:32

Pak minuta pas orës 07:00 të mëngjesit, Federata e Futbollit të Kosovës ka lëshuar urimin e saj për Bajram, të…

FERIZAJ

KF Ferizaji del i pastër për COVID-19

Fotot: KFFerizaji/fb

24 May, 2020 @0:23

Pas KF Gjilanit, edhe KF Ferizaji ka dalë plotësisht i pastër për coronavirus, pasi që sot kanë dalë rezultatet e…

NË RISHQYRTIM

FFK-ja rishqyrton rastin Ahmeti

23 May, 2020 @15:18

Pas Vendimit për ndërprerjen e marrëdhënies së punës së zëvendës sekretarit të FFK-së, Arianit Ahmeti, Inspektori i Punës ka…

KRYEJNË TESTET

Te Gjilani të gjithë negativ, stërvitjet vazhdojnë

Foto: SCGjilani/fb

22 May, 2020 @21:49

Përmes një komunikate për shtyp, SC Gjilani ka bërë të ditur se të gjithë futbollistët, stafi teknik dhe personali i…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga