Të gjitha lajmet

TREPÇA '89

Edhe Trepça ‘89 del e pastër për COVID-19

Edhe Trepça ‘89 del e pastër për COVID-19

24 May, 2020 @13:26

Pas Gjilanit e Ferizajit, edhe Trepça ‘89 ka dalë plotësisht e pastër për coronavirus, pasi që sot kanë dalë rezultatet e testeve për COVID-19.

a

Skuadra mitrovicase ka bërë të ditur se të gjithë futbollistët, stafi dhe personeli kanë dalë negativ pas rezultateve që u testuan dje në stadiumin “Riza Lushta”.

TABELA AKTUALE

Trepça ‘89 aktualisht gjendet në pozitën e nëntë me 26 pikë, dy më pak se Flamurtari që është në pozitën e tetë jashtë zonës së rrezikshme.

NGA FEDERATA

FFK uron Bajramin

Foto: FFK

24 May, 2020 @7:32

Pak minuta pas orës 07:00 të mëngjesit, Federata e Futbollit të Kosovës ka lëshuar urimin e saj për Bajram, të…

FERIZAJ

KF Ferizaji del i pastër për COVID-19

Fotot: KFFerizaji/fb

24 May, 2020 @0:23

Pas KF Gjilanit, edhe KF Ferizaji ka dalë plotësisht i pastër për coronavirus, pasi që sot kanë dalë rezultatet e…

NË RISHQYRTIM

FFK-ja rishqyrton rastin Ahmeti

23 May, 2020 @15:18

Pas Vendimit për ndërprerjen e marrëdhënies së punës së zëvendës sekretarit të FFK-së, Arianit Ahmeti, Inspektori i Punës ka…

KRYEJNË TESTET

Te Gjilani të gjithë negativ, stërvitjet vazhdojnë

Foto: SCGjilani/fb

22 May, 2020 @21:49

Përmes një komunikate për shtyp, SC Gjilani ka bërë të ditur se të gjithë futbollistët, stafi teknik dhe personali i…

INSPEKTORATI I PUNËS

Inspektorati kthen në punë zv/sekretarin Ahmeti

21 May, 2020 @19:57

I larguar për shkak se fliste kundër drejtuesve aktual të FFK-së, ish zëvendës sekretari i FFK-së, Arianit Ahmeti, me vendim…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga