Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KF BESA

Dukagjin Gashi rikthehet te Besa

Dukagjin Gashi rikthehet te Besa


28 June, 2014 @15:38

Klubi i futbollit Besa sot ka prezantuar përforcimin e parë për stinorin e ri 2014/15.

Skuadra nga qyteti i Pejës ka transferuar ish futbollistin e saj, Dukagjin Gashi, i cili së fundi ishte pjesë e skuadrës së Drenicës.

Të pranishëm në prezantimin e transferimit të ri që u bë në stadiumin Shahin Haxhiislami në Pejë ishin edhe kryetari i klubit, Shemsedin Muhaxheri, dhe nënkryetari i komunës së Pejës, Shkumbin Gashi.

Besa stinorin që e lamë pas e përfundoi në pozitën e pestë me gjithsej 49 pikë të tubuara.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga