Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

CHAMPIONS LEAGUE

Dy skuadra sigurojnë kualifikimin, cilat janë ato?

Dy skuadra sigurojnë kualifikimin, cilat janë ato?


2 November, 2021 @23:32

Pas ndeshjeve të luajtura sonte në grupet e UCL, dy skuadra veçse e kanë siguruar 1/8 e finales.

Pas fitores në ndeshjet e tyre përkatëse, sonte 1/8 e finales e siguruan Bayerni dhe Juventusi.

Këto janë dy skuadrat e para që e sigurojnë 1/8 e finales këtë edicion.


ATALANTA - UNITED

I zakonshmi Ronaldo, United përsëri shpëton në fund

Champions League

I zakonshmi Ronaldo, United përsëri shpëton në fund

02/11/21 @ 23:02

MEDIA TALK

Xavi arrin marrëveshje, në pritje të klubeve!

La Liga/International/Transfere

Xavi arrin marrëveshje, në pritje të klubeve!

02/11/21 @ 16:41

MEDIA TALK

Muriqi mund të largohet, por vetëm si huazim

Serie A/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Muriqi mund të largohet, por vetëm si huazim

02/11/21 @ 15:37

MEDIA TALK

Rikthimi i radhës në Premier Ligë!

Premier League/La Liga/Transfere

Rikthimi i radhës në Premier Ligë!

02/11/21 @ 14:25

STAR OF THE GAMEWEEK XII

Ardi Shala (KF Ulpiana), Ylli i javës (12)

FFK Superliga

Ardi Shala (KF Ulpiana), Ylli i javës (12)

02/11/21 @ 12:23

ATALANTA - UNITED

I zakonshmi Ronaldo, United përsëri shpëton në fund

Champions League

I zakonshmi Ronaldo, United përsëri shpëton në fund

02/11/21 @ 23:02

ZYRTARE

Barcelona zyrtarizon trajnerin e përkohshëm

Champions League/La Liga

Barcelona zyrtarizon trajnerin e përkohshëm

28/10/21 @ 14:49

ZYRTARE

Barcelona konfirmon: Koeman shkarkohet

Champions League/La Liga/Transfere

Barcelona konfirmon: Koeman shkarkohet

28/10/21 @ 00:23

BENFICA 0-4 BAYERN

Shkatërrim për 14 minuta

Champions League/Bundesliga

Shkatërrim për 14 minuta

20/10/21 @ 23:18

OLD TRAFFORD TALES

United bën përmbysje fantastike ndaj Atalantës

Champions League/Premier League

United bën përmbysje fantastike ndaj Atalantës

20/10/21 @ 22:59

GRUPI A

City briliant në Belgjikë, merr kreun

Champions League

City briliant në Belgjikë, merr kreun

19/10/21 @ 21:14

MANCHESTER UNITED

Probleme për United, Varane mungon disa javë

Champions League/Premier League

Probleme për United, Varane mungon disa javë

12/10/21 @ 17:39

JUVENTUS 1-0 CHELSEA

Chiesa vendos, Juve mposht kampionin e Evropës

Champions League/Serie A

Chiesa vendos, Juve mposht kampionin e Evropës

29/09/21 @ 23:10

MANCHESTER UNITED 2-1 VILLARREAL

Dallimi quhet Cristiano Ronaldo, United në sekondën e fundit fiton

Champions League/Premier League

Dallimi quhet Cristiano Ronaldo, United në sekondën e fundit fiton

29/09/21 @ 23:00

BENFICA 3-0 BARCELONA

Pa gol e pa pikë, Barcelona vazhdon shkretë

Champions League

Pa gol e pa pikë, Barcelona vazhdon shkretë

29/09/21 @ 22:51


 
Të gjitha lajmet nga Champions League