Të gjitha lajmet

ARSENAL

Edhe një transfer nga Arsenali

Edhe një transfer nga Arsenali

2 September, 2013 @19:18

Arsenali vazhdon të bombardojë në ditën e fundit të afatit kalimtar. Pas Mesut Ozilit, ekipi nga Emirates ka kompletuar transferimin e portierit të Palermos, Emiliano Viviano.

Viviano në Arsenal do të kalojë si lojtar i huazuar, derisa topxhinjtë do ta posedojnë opcionin e blerjes për 5 milionë funte, ndërsa nga huazimi i portierit 27 vjeçar ekipi sicilian do të përfitojë 1 milion euro.

DELE ALLI

Një postim “qesharak” për coronën, gjobë dhe suspendim për Allin

Foto: premierleague.com

11 June, 2020 @14:49

Njëri ndër futbollistët më të dalluar të Tottenhamit, Dele Alli, është suspenduar për ndeshjen e radhës në Premier Ligë. …

ENGLISH FOOTBALL LEAGUE

League One dhe Two, i japin fund stinorit

9 June, 2020 @17:19

Pas votimit formal të bërë sot, League One dhe League Two të Anglisë, që sipas radhitjes janë e treta dhe…

VENDIMI I RI

Aprovohen 5 zëvendësime dhe 9 futbollistë në bankën rezervë

4 June, 2020 @15:57

Skuadrat e Premier Ligës angleze në vazhdim të kampionatit 2019/20 do të kenë të drejtë të bëjnë 5 zëvendësime të…

PREMIER LEAGUE

Hera e pestë e testimeve, një lojtar pozitiv në Premier League

3 June, 2020 @18:09

Kur jemi dy javë larg rikthimit të Premier Leagues dhe stërvitjet grupore të ekipeve veçse kanë filluar, testet e lojtarëve…

E FUNDIT

United vazhdon huazimin e Ighalos

Foto: premierleague.com

1 June, 2020 @12:59

Edhe zyrtarisht Manchester United ka bërë të ditur se ka vazhduar huazimin e sulmuesit nigerian Odion Ighalo. Marrëveshja aktuale…

Të gjitha lajmet nga Premier League