Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KEK-u

Faruk Statovci në krye të KEK-ut

Faruk Statovci në krye të KEK-ut


5 July, 2021 @17:48

Para pak çastesh, skuadra e KEK-ut, zyrtarizoi shtabin teknik për stinorin 2021/22.

Faruk Statovci arriti marrëveshje me KEK-un, kurse ndihmësi i tij do të jetë Tahir Morina.

KEK-u stinorin e kaluar e përfundoi në pozitën e fundit në Ligën e Parë B, dhe do të garon në Ligën e Dytë sivjet.

Statovci në stinorin e kaluar drejtoi Bashkimin e Koretinit. Ata u mposhtën në ndeshjen e fundit të stinorit nga Rahoveci dhe kështu humbën mundësinë për të dalë në Ligë të Parë.


ZYRTARE

Kukësi zyrtarizon përforcimin nga Brazili

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Kukësi zyrtarizon përforcimin nga Brazili

05/07/21 @ 15:58

ZYRTARE

Lokomotiva Zagreb prezanton Arbër Hoxhën

FFK Superliga/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Lokomotiva Zagreb prezanton Arbër Hoxhën

05/07/21 @ 14:36

SUPERLIGA TURKE

Mario Balotelli afër Superligës Turke

International

Mario Balotelli afër Superligës Turke

04/07/21 @ 23:01

LIGUE 1

PSG po përgatitet për zyrtarizimin e 3 yjeve

Ligue 1/Transfere

PSG po përgatitet për zyrtarizimin e 3 yjeve

04/07/21 @ 22:56

LIGA e PARË

Një largim te Flamurtari

FFK Liga e parë

Një largim te Flamurtari

04/07/21 @ 20:04

MITROVICË

Trepça vazhdon marrëveshjet me pjesën më të madhe të skuadrës

FFK Liga e parë/Transfere

Trepça vazhdon marrëveshjet me pjesën më të madhe të skuadrës

29/07/23 @ 11:20

SHTIME

Vjosa prezanton Akil Makollin

FFK Liga e parë/Transfere

Vjosa prezanton Akil Makollin

29/07/23 @ 10:48

MBROJTËSI I RI

Liria prezanton mbrojtësin Redon Arifi

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Liria prezanton mbrojtësin Redon Arifi

29/07/23 @ 10:23

REAEGON FEDERATA

Reagon FFK: Koreorgrafi luftënxitëse

FFK Liga e Dytë/FFK Superliga/FFK Liga e parë/Kosova

Reagon FFK: Koreorgrafi luftënxitëse

27/07/23 @ 16:00

SHORTI PËR EDICIONIN 2023/24

Ndërrohet data për shortin e Superligës dhe Ligës së Parë

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Ndërrohet data për shortin e Superligës dhe Ligës së Parë

25/07/23 @ 11:46

MITROVICË

Trepça vazhdon me dy lojtarët e dalluar

FFK Liga e parë/Transfere

Trepça vazhdon me dy lojtarët e dalluar

24/07/23 @ 17:09

SKENDERAJ

Pas trajnerit, Drenica prezanton lojtarët

FFK Liga e parë/Transfere

Pas trajnerit, Drenica prezanton lojtarët

24/07/23 @ 16:49

VAZHDOJNË ME LOJTARËT BAZË

2 Korriku renovon me pjesën më të madhe të ekipit

FFK Liga e parë/Transfere

2 Korriku renovon me pjesën më të madhe të ekipit

24/07/23 @ 13:08

GJAKOVË

Tre përforcime shtesë te Vëllaznimi

FFK Liga e parë/Transfere

Tre përforcime shtesë te Vëllaznimi

24/07/23 @ 12:54

SUHAREKË

Suhareka zyrtarizon Liridon Fetahajn

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Suhareka zyrtarizon Liridon Fetahajn

22/07/23 @ 16:21


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë