Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIGA e PARË

Një largim te Flamurtari

Një largim te Flamurtari


4 July, 2021 @20:04

Para pak çastesh, lojtari Veton Kabashi, është larguar nga Flamurtari.

Kabashi lajmin e bëri të ditur nga llogaria e tij personale në Facebook, duke thënë se nga sot nuk do të jetë pjesë e skuadrës prishtinase.

Flamurtari sivjet pësoi në ndeshjen e barazhit nga Dukagjini dhe mbeti edhe për një sezon në Ligën e Parë.


LIGA e PARË

Samir Sahiti kalon te rivali lokal

FFK Liga e parë

Samir Sahiti kalon te rivali lokal

04/07/21 @ 19:02

FC ARSENAL

Është duke u kërkuar tani edhe nga Liverpool

Premier League/Transfere

Është duke u kërkuar tani edhe nga Liverpool

04/07/21 @ 18:20

LIGUE 1

Marseille transferon Cengiz Underin

Ligue 1

Marseille transferon Cengiz Underin

04/07/21 @ 17:40

EURO 2020

Lukaku: Donnarumma është një burrë i vogël

Evropiani

Lukaku: Donnarumma është një burrë i vogël

04/07/21 @ 16:57

PREMIER LEAGUE

Zyrtare: Patrick Vieria në Premier League

Premier League

Zyrtare: Patrick Vieria në Premier League

04/07/21 @ 15:09

COPA AMERICA 2021

Mjeshtria e Messit siguron gjysmëfinalen për Gauchosët

International

Mjeshtria e Messit siguron gjysmëfinalen për Gauchosët

04/07/21 @ 11:57

COPA AMERICA 2021

Ospina shpëton, Kolumbia eliminon Uruguajin

International

Ospina shpëton, Kolumbia eliminon Uruguajin

04/07/21 @ 11:38

MITROVICË

Trepça vazhdon marrëveshjet me pjesën më të madhe të skuadrës

FFK Liga e parë/Transfere

Trepça vazhdon marrëveshjet me pjesën më të madhe të skuadrës

29/07/23 @ 11:20

SHTIME

Vjosa prezanton Akil Makollin

FFK Liga e parë/Transfere

Vjosa prezanton Akil Makollin

29/07/23 @ 10:48

MBROJTËSI I RI

Liria prezanton mbrojtësin Redon Arifi

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Liria prezanton mbrojtësin Redon Arifi

29/07/23 @ 10:23

REAEGON FEDERATA

Reagon FFK: Koreorgrafi luftënxitëse

FFK Liga e Dytë/FFK Superliga/FFK Liga e parë/Kosova

Reagon FFK: Koreorgrafi luftënxitëse

27/07/23 @ 16:00

SHORTI PËR EDICIONIN 2023/24

Ndërrohet data për shortin e Superligës dhe Ligës së Parë

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Ndërrohet data për shortin e Superligës dhe Ligës së Parë

25/07/23 @ 11:46

MITROVICË

Trepça vazhdon me dy lojtarët e dalluar

FFK Liga e parë/Transfere

Trepça vazhdon me dy lojtarët e dalluar

24/07/23 @ 17:09

SKENDERAJ

Pas trajnerit, Drenica prezanton lojtarët

FFK Liga e parë/Transfere

Pas trajnerit, Drenica prezanton lojtarët

24/07/23 @ 16:49

VAZHDOJNË ME LOJTARËT BAZË

2 Korriku renovon me pjesën më të madhe të ekipit

FFK Liga e parë/Transfere

2 Korriku renovon me pjesën më të madhe të ekipit

24/07/23 @ 13:08

GJAKOVË

Tre përforcime shtesë te Vëllaznimi

FFK Liga e parë/Transfere

Tre përforcime shtesë te Vëllaznimi

24/07/23 @ 12:54

SUHAREKË

Suhareka zyrtarizon Liridon Fetahajn

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Suhareka zyrtarizon Liridon Fetahajn

22/07/23 @ 16:21


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë