Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIGUE 1

PSG po përgatitet për zyrtarizimin e 3 yjeve

PSG po përgatitet për zyrtarizimin e 3 yjeve


4 July, 2021 @22:56

Nënkampioni i Ligue 1, PSG, është afër zyrtarizimit të 3 yjeve.

Sergio Ramos, Gianluigi Donnarumma dhe Achraf Hakimi, do të nënshkruajnë me skuadrën nga Parisi gjatë këtij muaji.

Ramosi pritet të nënshkruan një kontratë deri në vitin 2023, kurse Hakimi e Donnaruma deri në vitin 2026.


 
Të gjitha lajmet nga Ligue 1