Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIGUE 1

PSG po përgatitet për zyrtarizimin e 3 yjeve

PSG po përgatitet për zyrtarizimin e 3 yjeve


4 July, 2021 @22:56

Nënkampioni i Ligue 1, PSG, është afër zyrtarizimit të 3 yjeve.

Sergio Ramos, Gianluigi Donnarumma dhe Achraf Hakimi, do të nënshkruajnë me skuadrën nga Parisi gjatë këtij muaji.

Ramosi pritet të nënshkruan një kontratë deri në vitin 2023, kurse Hakimi e Donnaruma deri në vitin 2026.


LIGA e PARË

Një largim te Flamurtari

FFK Liga e parë

Një largim te Flamurtari

04/07/21 @ 20:04

LIGA e PARË

Samir Sahiti kalon te rivali lokal

FFK Liga e parë

Samir Sahiti kalon te rivali lokal

04/07/21 @ 19:02

FC ARSENAL

Është duke u kërkuar tani edhe nga Liverpool

Premier League/Transfere

Është duke u kërkuar tani edhe nga Liverpool

04/07/21 @ 18:20

LIGUE 1

Marseille transferon Cengiz Underin

Ligue 1

Marseille transferon Cengiz Underin

04/07/21 @ 17:40

EURO 2020

Lukaku: Donnarumma është një burrë i vogël

Evropiani

Lukaku: Donnarumma është një burrë i vogël

04/07/21 @ 16:57

PREMIER LEAGUE

Zyrtare: Patrick Vieria në Premier League

Premier League

Zyrtare: Patrick Vieria në Premier League

04/07/21 @ 15:09

GALATASARAY ZYRTARIZON BLERJEN E ICARDIT

Galata arrin marrëveshje me PSG, zyrtarizon Icardin

Ligue 1/International/Transfere

Galata arrin marrëveshje me PSG, zyrtarizon Icardin

30/07/23 @ 14:01

E FUNDIT

Luis Enrique te Paris St Germain

Champions League/Ligue 1/Transfere

Luis Enrique te Paris St Germain

05/07/23 @ 17:07

MBYLLET AVENTURA E GIRESSE ME KOSOVËN

6 ndeshje radhazi pa fitore, FFK shkarkon Alain Giressin

Kualifikimet për Evropian/Kosova/Ligue 1/International/Transfere

6 ndeshje radhazi pa fitore, FFK shkarkon Alain Giressin

20/06/23 @ 15:11

DREJT KAMPIONIT TË ITALISË

Trajneri i PSG-së do të nënshkruan me Napolin

Champions League/Serie A/Ligue 1/Transfere

Trajneri i PSG-së do të nënshkruan me Napolin

15/06/23 @ 14:20

EDONI SHKËLQEN

Edon Zhegrova shkëlqen, sjell fitoren e Lille

Ligue 1

Edon Zhegrova shkëlqen, sjell fitoren e Lille

02/04/23 @ 15:32

MEDIA TALK

Premier League me fuqi të frikshme, rrezikon ligat tjera

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International

Premier League me fuqi të frikshme, rrezikon ligat tjera

03/02/23 @ 00:52

MUGNON NË CHAMPIONS

Ndaj Bayernit, pa Mbappen

Champions League/Bundesliga/Ligue 1

Ndaj Bayernit, pa Mbappen

02/02/23 @ 16:31

THYEN REKORDIN E OLAYINKËS

Xhuliano Skuka - rekord transferi nga Superiorja

FSHF Kategoria Superiore/Ligue 1/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Xhuliano Skuka - rekord transferi nga Superiorja

24/01/23 @ 14:02

PAS REKOMANDIMIT TË KOMISIONIT TË ETIKËS

Pas presionit, dorëhiqet Noël Le Graët

Kualifikimet për Evropian/Ligue 1/Transfere

Pas presionit, dorëhiqet Noël Le Graët

11/01/23 @ 18:22

I KËRKOHET DORËHEQJA

Kreut të Federatës së Francës i kërkohet dorëheqja pas komenteve ndaj Zidane-it

Kualifikimet për Evropian/Ligue 1/International

Kreut të Federatës së Francës i kërkohet dorëheqja pas komenteve ndaj Zidane-it

11/01/23 @ 00:23


 
Të gjitha lajmet nga Ligue 1