Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ZYRTARE

Lokomotiva Zagreb prezanton Arbër Hoxhën

Lokomotiva Zagreb prezanton Arbër Hoxhën


5 July, 2021 @14:36

Skuadra Lokomotiva Zagreb, sot e prezantoi ish-lojtarin e Ballkanit, Arbër Hoxhën.

Arbër Hoxha ka nënshkruar kontratë me skuadrën kroate, derisa detajet e kontratës nuk janë bërë të ditur.

Hoxha në 98 ndeshje sa luajti për Ballkanin, shënoi 21 gola.


SUPERLIGA TURKE

Mario Balotelli afër Superligës Turke

International

Mario Balotelli afër Superligës Turke

04/07/21 @ 23:01

LIGUE 1

PSG po përgatitet për zyrtarizimin e 3 yjeve

Ligue 1/Transfere

PSG po përgatitet për zyrtarizimin e 3 yjeve

04/07/21 @ 22:56

LIGA e PARË

Një largim te Flamurtari

FFK Liga e parë

Një largim te Flamurtari

04/07/21 @ 20:04

LIGA e PARË

Samir Sahiti kalon te rivali lokal

FFK Liga e parë

Samir Sahiti kalon te rivali lokal

04/07/21 @ 19:02

INTER

Lautaro i vendosur

Serie A

Lautaro i vendosur

04/07/21 @ 18:40

FC ARSENAL

Është duke u kërkuar tani edhe nga Liverpool

Premier League/Transfere

Është duke u kërkuar tani edhe nga Liverpool

04/07/21 @ 18:20

LIGUE 1

Marseille transferon Cengiz Underin

Ligue 1

Marseille transferon Cengiz Underin

04/07/21 @ 17:40

EURO 2020

Lukaku: Donnarumma është një burrë i vogël

Evropiani

Lukaku: Donnarumma është një burrë i vogël

04/07/21 @ 16:57

NIS STËRVITJET

Arbnor Ramadani rikthehet te Llapi

FFK Superliga/Transfere

Arbnor Ramadani rikthehet te Llapi

29/07/23 @ 11:09

MBROJTËSI I RI

Liria prezanton mbrojtësin Redon Arifi

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Liria prezanton mbrojtësin Redon Arifi

29/07/23 @ 10:23

2023/2024

Superliga e Kosovës, çiftet e xhiros hapëse

FFK Superliga

Superliga e Kosovës, çiftet e xhiros hapëse

28/07/23 @ 12:49

DUKAGJINI - RIJEKA

Dukagjini pësoi minimalisht nga Rijeka

Conference League/FFK Superliga

Dukagjini pësoi minimalisht nga Rijeka

28/07/23 @ 10:25

VIKTORIA PLZEN - DRITA

Smakiqi heroik, Drita kthehet me shpresa nga Çekia

Conference League/FFK Superliga

Smakiqi heroik, Drita kthehet me shpresa nga Çekia

28/07/23 @ 10:20

REAEGON FEDERATA

Reagon FFK: Koreorgrafi luftënxitëse

FFK Liga e Dytë/FFK Superliga/FFK Liga e parë/Kosova

Reagon FFK: Koreorgrafi luftënxitëse

27/07/23 @ 16:00

GJYQTARËT KOSOVARË NË EVROPË

Gent-Zhilina, me referë nga Kosova

Conference League/FFK Superliga

Gent-Zhilina, me referë nga Kosova

26/07/23 @ 11:36

FITORE E LEHTË PËR BALLKANIN

Gripshi shkëlqen, Ballkani përsëri bindës në ndeshjen e parë

Conference League/FFK Superliga

Gripshi shkëlqen, Ballkani përsëri bindës në ndeshjen e parë

25/07/23 @ 23:30

SHORTI PËR EDICIONIN 2023/24

Ndërrohet data për shortin e Superligës dhe Ligës së Parë

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Ndërrohet data për shortin e Superligës dhe Ligës së Parë

25/07/23 @ 11:46

RIVALI I DUKAGJINIT

Nëse kalon Rijekën, Dukagjinin e pret një rival më i lehtë

Conference League/FFK Superliga

Nëse kalon Rijekën, Dukagjinin e pret një rival më i lehtë

24/07/23 @ 15:09


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga