Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERLIGA TURKE

Mario Balotelli afër Superligës Turke

Mario Balotelli afër Superligës Turke


4 July, 2021 @23:01

Ish-sulmuesi i Italisë, Mario Balotelli, është shumë afër Superligës Turke.

Skuadra më e re e Surperligës Turke, Adana Demirspor, është afër transferimit të sulmuesit italian.

Kryetari i kësaj skuadreje, Murat Sancak, ka bërë të ditur se është arritur marrëveshja deri 85% dhe se kanë mbetur vetëm edhe disa detaje të vogla.

Adana Demirspor gjithashtu ka shtuar në skuadër lojtarin Younes Belhanda.


LIGUE 1

PSG po përgatitet për zyrtarizimin e 3 yjeve

Ligue 1/Transfere

PSG po përgatitet për zyrtarizimin e 3 yjeve

04/07/21 @ 22:56

LIGA e PARË

Një largim te Flamurtari

FFK Liga e parë

Një largim te Flamurtari

04/07/21 @ 20:04

LIGA e PARË

Samir Sahiti kalon te rivali lokal

FFK Liga e parë

Samir Sahiti kalon te rivali lokal

04/07/21 @ 19:02

FC ARSENAL

Është duke u kërkuar tani edhe nga Liverpool

Premier League/Transfere

Është duke u kërkuar tani edhe nga Liverpool

04/07/21 @ 18:20

LIGUE 1

Marseille transferon Cengiz Underin

Ligue 1

Marseille transferon Cengiz Underin

04/07/21 @ 17:40

EURO 2020

Lukaku: Donnarumma është një burrë i vogël

Evropiani

Lukaku: Donnarumma është një burrë i vogël

04/07/21 @ 16:57

MLS

Sot, dygolësh dhe një asist nga Messi për Inter Miamin

International

Sot, dygolësh dhe një asist nga Messi për Inter Miamin

26/07/23 @ 08:53

FIDAN ALITI NË TURQI

Kontratë afatgjate për Fidan Alitin te Alanyaspor

Kosova/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Kontratë afatgjate për Fidan Alitin te Alanyaspor

25/07/23 @ 11:58

PRIZREN

Tjiueza e Megameno vazhdojnë, por Liria zyrtarizon edhe dy lojtarë afrikanë

FFK Superliga/International/Transfere

Tjiueza e Megameno vazhdojnë, por Liria zyrtarizon edhe dy lojtarë afrikanë

22/07/23 @ 19:15

RUSI

Mirlind Daku shënon në debutim te Rubin Kazani

International/Sportistë shqiptarë në botë

Mirlind Daku shënon në debutim te Rubin Kazani

22/07/23 @ 16:58

DIREKT ONLINE

Transmetimi online: Europa-Dukagjini

Conference League/FFK Superliga/International

Transmetimi online: Europa-Dukagjini

20/07/23 @ 12:55

ME PËRMBYSJE MBYLLET AVENTURA DEBUTUESE

Struga eliminohet në fund!

Champions League/International

Struga eliminohet në fund!

18/07/23 @ 19:32

FORMACIONET STARTUESE: NDESHJA E KTHIMIT

Struga-Zalgiris, 11-shet startuese

Champions League/International

Struga-Zalgiris, 11-shet startuese

18/07/23 @ 16:18

DY EKSPEDITA ARBITRASH NGA KOSOVA

Gjyqtarët nga Kosova, në dy ndeshje të Ligës së Konferencës

Conference League/FFK Superliga/International

Gjyqtarët nga Kosova, në dy ndeshje të Ligës së Konferencës

18/07/23 @ 11:23

KTHEHEN TË PAMPOSHTUR

Struga nxjerr barazim në debutim

Champions League/International

Struga nxjerr barazim në debutim

12/07/23 @ 04:27

PRAG DEBUTIMI NË KUALIFIKIME PËR CHAMPIONS

Favorit Zalgirisi, por jo gjithmonë fiton favoriti

Champions League/International/Sportistë shqiptarë në botë

Favorit Zalgirisi, por jo gjithmonë fiton favoriti

11/07/23 @ 08:44


 
Të gjitha lajmet nga International