Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHQIP në BOTË

Fenerbahçe në bisedime me Lazion për Muriqin

Fenerbahçe në bisedime me Lazion për Muriqin


14 May, 2021 @11:59

Sulmuesi i pëfaqësues së Kosovës, Vedat Muriqi, mund të kthehet përsëri te Fenerbahçe.

Sipas mediave turke, Fenerbahçe ka nisur bisedimet me skuadrën e Lazios për stinorin e ardhshëm.

Fenerbahçe kërkon ta përforcojë repartin e sulmit dhe dëshiron ta kthejë ish-sulmuesin e saj në formë huazimi

Muriqi ishte transferuar te Lazio në këtë sezon për 17.5 milionë euro.


EURO 2020

Kënga zyrtare e EURO 2020

Evropiani

Kënga zyrtare e EURO 2020

14/05/21 @ 11:06

UNITED - LIVERPOOL

Liverpooli fiton derbin, “nxehet” lufta për top4

Premier League

Liverpooli fiton derbin, “nxehet” lufta për top4

13/05/21 @ 23:14

DFB POKAL

Dortmund fiton Kupën e Gjermanisë

Bundesliga

Dortmund fiton Kupën e Gjermanisë

13/05/21 @ 23:05

UNITED - LIVERPOOL

United - Liverpool, 11-shet startuese

Premier League

United - Liverpool, 11-shet startuese

13/05/21 @ 20:17

FSHF

Teuta vazhdon kryesimin në Superiore

FSHF Kategoria Superiore

Teuta vazhdon kryesimin në Superiore

13/05/21 @ 18:54

XAVI

Xavi vazhdon kontratën me skuadrën nga Katari

International

Xavi vazhdon kontratën me skuadrën nga Katari

13/05/21 @ 16:07

VIDEO

Aro Muric i pakalueshëm nga penalltia (Video)

Përfaqësuesja

Aro Muric i pakalueshëm nga penalltia (Video)

13/05/21 @ 15:50

CHELSEA

Chelsea prezenton fanellat për stinorin e ardhshëm

Premier League

Chelsea prezenton fanellat për stinorin e ardhshëm

13/05/21 @ 15:39

PËRFAQËSUESJA

Skuadra skoceze konfirmon ftesën e Kosovës për mesfushorin e saj

Përfaqësuesja

Skuadra skoceze konfirmon ftesën e Kosovës për mesfushorin e saj

13/05/21 @ 15:20

ZLATAN

Ibrahimoviç nuk do ta mbyllë karrierën në Itali

Premier League/Serie A/Transfere

Ibrahimoviç nuk do ta mbyllë karrierën në Itali

28/06/21 @ 21:00

MEDIA TALK

Po kërkohet nga disa klube

Serie A/La Liga/Transfere

Po kërkohet nga disa klube

28/06/21 @ 17:00

TRANSFERE

Rodriguez i ‘lëkundur’ nga zgjedhja e tij

Premier League/Serie A/La Liga/Transfere

Rodriguez i ‘lëkundur’ nga zgjedhja e tij

24/06/21 @ 21:20

TRANSFERE

Bartlomiej Dragowski ia zë vendin Grbic?

Serie A/La Liga/Transfere

Bartlomiej Dragowski ia zë vendin Grbic?

23/06/21 @ 15:50

SERIE A

Milan ka gjetur zëvendësuesin e Çalhanoglu

Serie A/Transfere

Milan ka gjetur zëvendësuesin e Çalhanoglu

22/06/21 @ 20:00

TRANSFER

Inter zyrtarizon Çalhanoğlun

Serie A/Transfere

Inter zyrtarizon Çalhanoğlun

22/06/21 @ 18:48

SERIE A

Çalhanoglu nesër në Milano, por jo për AC Milan

Serie A/Transfere

Çalhanoglu nesër në Milano, por jo për AC Milan

21/06/21 @ 19:30

SERIE A

Juventus bën gati 400 milionë euro për merkato

Serie A/Transfere

Juventus bën gati 400 milionë euro për merkato

20/06/21 @ 20:50

TRANSFERE

Ndizet gara për Locatellin

Serie A/Transfere

Ndizet gara për Locatellin

20/06/21 @ 15:40

SERIE A

5 largime te Milani

Serie A/Transfere

5 largime te Milani

20/06/21 @ 14:25


 
Të gjitha lajmet nga Serie A