Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Arbëria - Llapi

Formacionet zyrtare: Arbëria - Llapi


16 May, 2021 @14:36

Caktohen 11-shet startuese të Arbërisë dhe Llapit.

ARBËRIA: Miftari (GK), Zabërgja, Bahtiri, Hyseni, Seferi, Avdulli,Kryeziu, Lika, Ibrahimi, Marclei Santos, Pira.

LLAPI: Ajeti, Idrizi, Bujari, Prençi, Veliu, Hyseni, Krasniqi, Selmani, Zeqiri, Shabani, Peposhi, Hoti


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga