Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FERONIKELI - BESA

Nikli kërkon largimin nga barazhi

Nikli kërkon largimin nga barazhi


16 May, 2021 @11:04

Feronikeli sot e pret Besën nga ora 15:00 në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në kuadër të xhiros 35.

Nikli në këtë ndeshje kërkon ikjen nga barazhi me fitoren eventuale dhe humbjen apo barazimin e Trepçës’89.

Ndeshja e parë kishte përfunduar me rezultat 1-1, kurse Feronikeli e mposhti Besën në ndeshjen e dytë me rezultat 3-0, e ndeshja e tretë i takoi Besës me rezultat 2-1.

TABELA AKTUALE

Feronikeli gjendet në pozitën e tetë me 38 pikë, kurse Besa gjendet në fund të tabelës me 12 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga