Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drenica - Drita

Formacionet zyrtare: Drenica - Drita


16 May, 2021 @14:29

Publikohen formacionet zyrtare të Drenicës dhe Dritës.

DRENICA: Ymeri, Lushtaku, Gjoni, Bejt, Dumani, Ramadani, Dervishaj, Jashari, Rogova, Denisson, Uka.

DRITA: Maloku, Limani, Gërbeshi, Arago, Blakqori, B.Shabani, Vucaj, Fazliu, Xh.Shabani, Alidema, Haxhimusa.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga