Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ballkani - Llapi

Formacionet zyrtare: Ballkani - Llapi

6 November, 2019 @12:36

Janë caktuar formacionet zyrtare të Ballkanit dhe të Llapit.

BALLKANI: Ruxhi, Potoku, Berisha, Turku, Krasniqi, Kuç, Gashi, Hoxha, Baftiu, Topalli, Magani.

LLAPI: Ademi, Prençi, Mujkiç, Abdulla, Emini, Mustafa, Ramadani, Zhdrella, Selmani, Veliu, Plaku.

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drenica - Trepça ‘89

6 November, 2019 @12:18

Janë caktuar formacionet zyrtare të Drenicës dhe të Trepçës ‘89. DRENICA: Ymeri, Balde, Sykaj, Thaqi, Hamiti, Bejta, Gbowea, Hyseni Elshani,…

FLAMURTARI - DRITA

Stullqaku vendos, Drita ‘bie’ në kryeqytet

3 November, 2019 @14:59

Me një gol të Torviol Stullqakut në minutën e 75’ të ndeshjes, Flamurtari ka arritur ta fitojë me rezultat minimal…

GJILAN - FERIZAJ

Tregolësh i Fiton Hajdarit, Gjilani bindës

3 November, 2019 @14:56

Pa shumë probleme, Gjilani ka arritur ta mposhtë Ferizajin sot, për ta shënuar kështu fitoren e nëntë sezonale. Dueli mes…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Flamurtari - Drita

3 November, 2019 @12:43

Janë caktuar formacionet zyrtare të Flamurtarit dhe të Dritës. FLAMURTARI: Nikaj, Zenunaj, Granchov, Ilijovski, Bruqi, Isljami, Dumani, Krasniqi, Zeqiri, Maxhuni,…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Gjilani - Ferizaj

3 November, 2019 @12:39

Janë caktuar formacionet zyrtare të Gjilanit dhe të Ferizajit. GJILANI: Haxhihamza, Halili, Veliu, Frashëri, Jackson, Keita Aziz, Useini, Jonuzi, Hajdari,…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga