Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drita - Arbëria

Formacionet zyrtare: Drita - Arbëria


23 May, 2021 @14:53

Publikohen formacionet startuese të Dritës dhe Arbërisë.

DRITA: Maloku, Limani, Arago, Cuculi, Blakqori, B.Shabani, Vucaj, Fazliu, Xh.Shabani, Alidema, Haxhimusa.

ARBËRIA: Thaqi, Zabergjam Bahtiri, Hyseni, Cesar, Avdulli, Kryeziu, Ibrahimi, Bruqi, Pira, Lekaj.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga