Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drita - Llapi

Formacionet zyrtare: Drita - Llapi


10 February, 2024 @12:09

Publikohen formacionet zyrtare të Dritës dhe Llapit.

DRITA: Smakiqi; Bes,Krasniqi, Bejtulai, Thaqi, Ovouka; Brroja, Dabiqaj, Baftiu, Selmani, Ajzeraj; Bler Krasniqi

LLAPI: Avdyli; Blakçori, Jashari, Bekteshi, Krasniqi, Vokrri, Namani, Ramadani, Musolli, Januzi, Hyseni.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga