Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Fushë Kosova - Gjilani

Formacionet zyrtare: Fushë Kosova - Gjilani


10 February, 2024 @12:41

Caktohen 11-shet startuese të Fushë Kosovës dhe Gjilanit.

FUSHË KOSOVA: Pas pak…

GJILANI: Halimi; Roganovic, Acka, Cale, Basa, Heric, Bajrami, Kqiku, Shabani, Ismajli, Jarovic.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga