Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Flamurtari

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Flamurtari


21 May, 2021 @14:31

Publikohen formacionet zyrtare të Dukagjinit dhe Flamurtarit, në kuadër të barazhit në Ligën e Parë.

DUKAGJINI: Muhaxhiri, Kuqi, Basriu, Syla, Hasanaj, Gashi, Millaku, Jashanica, Mulaj, Merlaku, Osmani

FLAMURTARI: Ademi; Osmani, Maxhuni, Kabashi, Halimi, Zeqiraj, Shala, Haliti, Kone, Islami, Stullqaku


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga