Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

1/8

Formacionet zyrtare: Francë-Irlandë

Foto: UEFA EURO2016

Formacionet zyrtare: Francë-Irlandë


26 June, 2016 @13:54

Nikoqiri i turneut në 1/8 e finales luan ndaj ishullorëve të Irlandës.

Formacionet startuese:

FRANCA: Lloris; Sagna, Rami, Koscielny, Evra; Kante, Matuidi, Pogba; Payet, Griezmann, Giroud.

IRLANDA: Randolph; Coleman, Duffy, Keogh, Ward; Hendrick, McClean, McCarthy, Brady; Murphy; Long.


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016