Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Gjermania - Hungaria

Formacionet zyrtare: Gjermania - Hungaria


23 June, 2021 @20:27

Caktohen 11-shet startuese të Gjermanisë dhe Hungarisës.

GJERMANIA: Neuer; Ginter, Hummels, Rüdiger; Kimmich, Gündogan, Kroos, Gosens; Gnabry, Havertz, Sané.

HUNGARIA: Gulácsi; Négo, Botka, At. Szalai, Fiola; Nagy, Kleinheisler, Schäfer; Ad. Szalai; Sallai.


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani