Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Portugalia - Franca

Formacionet zyrtare: Portugalia - Franca


23 June, 2021 @20:23

Publikohen formacionet startuese të Portugalisë dhe Francës.

PORTUGALIA: Patrício; Semedo, Pepe, Dias, Guerreiro; Moutinho, Danilo; Bernardo Silva, Renato Sanches; Diogo Jota, Cristiano Ronaldo.

FRANCA: Lloris; Koundé, Varane, Kimpembe, L.Hernández; Kanté, Tolisso, Pogba; Griezmann, Mbappé, Benzema.


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani