Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GRUPI C

Formacionet zyrtare: Gjermania-Ukraina

Formacionet zyrtare: Gjermania-Ukraina


12 June, 2016 @20:07

Para ndeshjes që nis në ora 21 skuadrat kanë bërë të ditura 11-shet fillestare për duelin.

Gjermania nis me: Neuer; Höwedes, Boateng, Mustafi, Hector; Khedira, Kroos; Müller, Özil, Draxler; Götze.

Ukraina nis me: Pyatov, Fedetskiy, Shevchuk, Khacheridi, Rakitskiy, Sydorchuk, Stepanenko, Yarmolenko, Kovalenko, Konoplyanka, Zozulya.

Ish futbollisti i kombëtares shqiptare që në pjesën më të madhe të karrierës së tij ka qenë pjesë e ekipit ukrainas Vorskla, Armend Dallku, sot do të bëj tifozllëk për Ukrainën.

d


GRUPI C

Dominojnë, por vetëm 1-0

UEFA Euro 2016

Dominojnë, por vetëm 1-0

12/06/16 @ 19:44

SEVILLA

Emery dorëhiqet

Europa League/La Liga/Transfere

Emery dorëhiqet

12/06/16 @ 19:10

KURTISHAJ

Debutoi me gol

FFK Superliga

Debutoi me gol

12/06/16 @ 18:30

HYSAJ

Kemi cilësi për sukses

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Kemi cilësi për sukses

12/06/16 @ 18:14

MAVRAJ

Vendimtare ndaj Francës, forca te grupi

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Vendimtare ndaj Francës, forca te grupi

12/06/16 @ 18:08

PARA NDESHJES

Bela mes gjermanëve dhe ukrainasve

UEFA Euro 2016

Bela mes gjermanëve dhe ukrainasve

12/06/16 @ 17:58

TURQIA-KROACIA

Dueli i rivalëve të Kosovës

Përfaqësuesja/UEFA Euro 2016

Dueli i rivalëve të Kosovës

12/06/16 @ 17:23

GRUPI C

Formacionet zyrtare: Poloni-Irlandë Veriore

UEFA Euro 2016

Formacionet zyrtare: Poloni-Irlandë Veriore

12/06/16 @ 17:14

GRUPI I VDEKJES

Magjia e Modricit

UEFA Euro 2016

Magjia e Modricit

12/06/16 @ 16:55

MEDIA

Anglia e Rusia rrezikojnë diskualifikimin

UEFA Euro 2016

Anglia e Rusia rrezikojnë diskualifikimin

12/06/16 @ 16:39

TRANSFER

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

Premier League/La Liga/UEFA Euro 2016/Transfere

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

22/02/21 @ 18:10

ISH TRAJNERI KUQEZI

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

FSHF Kategoria Superiore/Kombëtarja/UEFA Euro 2016

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

26/11/19 @ 17:09

EURO 2024

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

UEFA Euro 2016

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

27/07/18 @ 10:00

SHQIPËRIA NË EURO2016

1 vit nga nata historike!

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

1 vit nga nata historike!

11/10/16 @ 16:31

EURO2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

International/UEFA Euro 2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

08/10/16 @ 12:26

UEFA NJOFTON

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

UEFA Euro 2016

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

10/09/16 @ 13:20

TOP 10 PLAYERS

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

Champions League/Europa League/UEFA Euro 2016

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

18/07/16 @ 15:01

SHEVA

Shevchenko përballë Kosovës

Russia 2018/Përfaqësuesja/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shevchenko përballë Kosovës

15/07/16 @ 16:00

BELGJIKË

Shkarkohet Wilmots

Russia 2018/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shkarkohet Wilmots

15/07/16 @ 15:38

EURO2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

UEFA Euro 2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

13/07/16 @ 16:08


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016