Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GRUPI C

Dominojnë, por vetëm 1-0

Foto: uefa.com

Dominojnë, por vetëm 1-0


12 June, 2016 @19:44

Polonia ka nisur me fitore europianin sot ndaj Irlandës Veriore debutuese. Skuadra polake ka dominuar në pjesën më të madhe të takimit dhe nuk ka pasur ndonjë problem për fitore, natyrisht, ka qenë pikëpyetje vetëm kur po vjen goli.

Sidoqoftë në fund Kyle Lafferty i Irlandës Veriore tentoi në një rast për të shkëputur pikën e parë për vendin e tij, por nuk e arriti këtë.

ORARI, NDESHJET DHE TABELAT


Arkadiusz Milik Goal - Poland vs Northern… by Allinoneclips

po

p


SEVILLA

Emery dorëhiqet

Europa League/La Liga/Transfere

Emery dorëhiqet

12/06/16 @ 19:10

KURTISHAJ

Debutoi me gol

FFK Superliga

Debutoi me gol

12/06/16 @ 18:30

HYSAJ

Kemi cilësi për sukses

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Kemi cilësi për sukses

12/06/16 @ 18:14

MAVRAJ

Vendimtare ndaj Francës, forca te grupi

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Vendimtare ndaj Francës, forca te grupi

12/06/16 @ 18:08

PARA NDESHJES

Bela mes gjermanëve dhe ukrainasve

UEFA Euro 2016

Bela mes gjermanëve dhe ukrainasve

12/06/16 @ 17:58

TURQIA-KROACIA

Dueli i rivalëve të Kosovës

Përfaqësuesja/UEFA Euro 2016

Dueli i rivalëve të Kosovës

12/06/16 @ 17:23

GRUPI C

Formacionet zyrtare: Poloni-Irlandë Veriore

UEFA Euro 2016

Formacionet zyrtare: Poloni-Irlandë Veriore

12/06/16 @ 17:14

GRUPI I VDEKJES

Magjia e Modricit

UEFA Euro 2016

Magjia e Modricit

12/06/16 @ 16:55

MEDIA

Anglia e Rusia rrezikojnë diskualifikimin

UEFA Euro 2016

Anglia e Rusia rrezikojnë diskualifikimin

12/06/16 @ 16:39

NË PLAZH

150mx70m flamur kuqezi në Marseille

UEFA Euro 2016

150mx70m flamur kuqezi në Marseille

12/06/16 @ 16:14

TRANSFER

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

Premier League/La Liga/UEFA Euro 2016/Transfere

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

22/02/21 @ 18:10

ISH TRAJNERI KUQEZI

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

FSHF Kategoria Superiore/Kombëtarja/UEFA Euro 2016

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

26/11/19 @ 17:09

EURO 2024

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

UEFA Euro 2016

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

27/07/18 @ 10:00

SHQIPËRIA NË EURO2016

1 vit nga nata historike!

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

1 vit nga nata historike!

11/10/16 @ 16:31

EURO2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

International/UEFA Euro 2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

08/10/16 @ 12:26

UEFA NJOFTON

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

UEFA Euro 2016

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

10/09/16 @ 13:20

TOP 10 PLAYERS

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

Champions League/Europa League/UEFA Euro 2016

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

18/07/16 @ 15:01

SHEVA

Shevchenko përballë Kosovës

Russia 2018/Përfaqësuesja/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shevchenko përballë Kosovës

15/07/16 @ 16:00

BELGJIKË

Shkarkohet Wilmots

Russia 2018/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shkarkohet Wilmots

15/07/16 @ 15:38

EURO2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

UEFA Euro 2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

13/07/16 @ 16:08


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016