Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Gjilani - Dukagjini

Formacionet zyrtare: Gjilani - Dukagjini

8 October, 2019 @14:05

Janë caktuar formacionet zyrtare të Gjilanit dhe të Dukagjinit.

GJILANI: Haxhihamza, Frashëri, Veliu, Rapa, Halili, Keita Aziz, Useini, Jonuzi, Progni, Greca, Busiç.

DUKAGJINI: Neziri, Basriu, Palushaj, Haliti, Beqiri, Musa, Mustafa, Gava, Demiri, Jashanica, Lloga

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drenica - Drita

8 October, 2019 @14:01

Janë caktuar formacionet zyrtare të Drenicës dhe të Dritës. DRENICA: Ymeri, Bale, Thaqi, Bejta, Pasoma, Osmani, Hyseni, Mëziu, Abazi, Bardhi,…

VUSHTRRIA - FLAMURTARI

Vushtrria shpërdoron epërsinë, Krasniqi e Stullqaku shpëtojnë Flamurtarin

7 October, 2019 @17:02

Përkundër faktit që krijoi epërsi dygolëshe pas 60 minutave lojë, skuadra e Vushtrrisë u dorëzua në çerekun e tretë të…

TREPÇA '89 - FERONIKELI

Kampioni ndalet në “Riza Lushta”

7 October, 2019 @16:54

Pa fitues është mbyllur dueli mes Trepçës ‘89 dhe Feronikelit në “Riza Lushta”. Skuadrat në fjalë përkundër plot rasteve për…

BALLKANI - PRISHTINA

Prishtinën e ndëshkon ish-lojtari, Ballkani i Munishit lider

7 October, 2019 @16:45

Vjen humbja e parë e Armend Dallkut si kryetrajner i Prishtinës. Kryeqytetasit sot u mposhtën me rezultat minimal 1-0 nga…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Trepça ‘89 - Feronikeli

7 October, 2019 @14:21

Janë caktuar formacionet zyrtare të Trepçës ‘89 dhe të Feronikelit. TREPÇA ‘89: Beqiri, Asare, Pira, Statovci, Jashari, Jeancques, Traore Emini,…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga