Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Italia - Uellsi

Formacionet zyrtare: Italia - Uellsi


20 June, 2021 @16:51

Caktohen 11-shet startuese të Italisë dhe Uellsit.

ITALIA: Donnarumma; Toloi, Bonucci, Bastoni, Emerson, Jorginho, Pessina, Verratti, Chiesa, Bernardeschi, Belotti.

UELLSI: Ward; Gunter, N.Williams, Rodon, Allen, Ramsey, Bale, C.Roberts, Ampadu, Morrell, James.


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani