Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Zvicra - Turqia

Formacionet zyrtare: Zvicra - Turqia


20 June, 2021 @16:48

Publikohen formacionet zyrtare të Zvicrës dhe Turqisë.

ZVICRA: Sommer; Nico Elvedi, Akanji, Ricardo Rodríguez; Widmer, Granit Xhaka, Freuler, Zuber; Shaqiri; Embolo, Seferovic.

TURQIA: Çakir; Çelik, Demiral, Soyunçu, Muldur; Ayhan, Tufan; Ünder, Kahveci, Calhanoglu; Burak Yilmaz.


BALLKANI

Nexhipi premton suksese me Ballkanin

FFK Superliga

Nexhipi premton suksese me Ballkanin

20/06/21 @ 16:43

LIRIA

Liria drejt privatizimit, miratohet propozimi në Kuvend

FFK Liga e parë

Liria drejt privatizimit, miratohet propozimi në Kuvend

20/06/21 @ 16:32

TRANSFERE

Ndizet gara për Locatellin

Serie A/Transfere

Ndizet gara për Locatellin

20/06/21 @ 15:40

SERIE A

5 largime te Milani

Serie A/Transfere

5 largime te Milani

20/06/21 @ 14:25

LA LIGA

Ndërrohet numri 9 te Barcelona

La Liga/Transfere

Ndërrohet numri 9 te Barcelona

20/06/21 @ 14:00

ARBËRIA

Arbëria me trajner të ri

FFK Liga e parë

Arbëria me trajner të ri

20/06/21 @ 12:00

LA LIGA

Presion për Laportan, kërkohet kontrata e Messit

La Liga

Presion për Laportan, kërkohet kontrata e Messit

20/06/21 @ 12:00

EURO 2020

Dita e dhjetë, ndeshjet e fundit e Grupit A

Evropiani

Dita e dhjetë, ndeshjet e fundit e Grupit A

20/06/21 @ 10:02

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Spanja-Polonia

Evropiani

Notat e futbollistëve: Spanja-Polonia

20/06/21 @ 00:04

EURO 2020

Dita e dhjetë, ndeshjet e fundit e Grupit A

Evropiani

Dita e dhjetë, ndeshjet e fundit e Grupit A

20/06/21 @ 10:02

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Spanja-Polonia

Evropiani

Notat e futbollistëve: Spanja-Polonia

20/06/21 @ 00:04

SPANJA - POLONIA

Lewandowski dhe “shtylla” e shpëtojnë Poloninë

Evropiani

Lewandowski dhe “shtylla” e shpëtojnë Poloninë

19/06/21 @ 23:09

EURO 2020

Mattias Svanberg në dispozicion të Andersson të mërkuren

Evropiani

Mattias Svanberg në dispozicion të Andersson të mërkuren

19/06/21 @ 21:30

EURO 2020

Belotti shpreson të jetë startues ndaj Uells-it

Evropiani

Belotti shpreson të jetë startues ndaj Uells-it

19/06/21 @ 20:45

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Portugalia-Gjermania

Evropiani/International

Notat e futbollistëve: Portugalia-Gjermania

19/06/21 @ 20:30

PORTUGALIA 2-4 GJERMANIA

Goleada me dominancë gjermane, mposht kampionin e Evropës

Evropiani/International

Goleada me dominancë gjermane, mposht kampionin e Evropës

19/06/21 @ 20:16

11-SHET

Formacionet zyrtare: Spanja - Polonia

Evropiani

Formacionet zyrtare: Spanja - Polonia

19/06/21 @ 19:46

GRUPI F

Portugalia me dy mungesa ndaj Gjermanisë

Evropiani

Portugalia me dy mungesa ndaj Gjermanisë

19/06/21 @ 17:45

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Hungaria-Franca

Evropiani/International

Notat e futbollistëve: Hungaria-Franca

19/06/21 @ 17:41


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani