Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Llapi - Gjilani

Formacionet zyrtare: Llapi - Gjilani


28 November, 2021 @12:41

Publikohen formacionet zyrtare të Llapit dhe Gjilanit.

LLAPI: Coric, Idrizi, Prençi, Shabani, Krasniqi, Selmani, Emini, Ramadani, Veliu, Riviera, Firmino.

GJILANI: Koliçi, Useini, Halili, Hajdari, Hoxha, Musolli, Dabiqaj, Razak, Aziz, Progni, Krasniqi.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga