Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Malisheva - Drenica

Formacionet zyrtare: Malisheva - Drenica


28 November, 2021 @12:14

Publikohen formacionet zyrtare të Malishevës dhe Drenicës.

MALISHEVA: Gashi, Kryeziu, Dumani, Hoti, Kacoli, Bruqi, Vitija, Sobwale, Olivier, Hyseni, Stullqaku.

DRENICA: Kaloshi, Thaqi, Arrabal, Qaqi, Jashari, Lushtaku, Gashi, Silva, Avdulli, Uka, Zabërgja.


VLLAZNIA - FUSHË KOSOVA

Kutllovci e Statovci për triumfin e Fushë Kosovës ndaj Vllaznisë

FFK Liga e parë

Kutllovci e Statovci për triumfin e Fushë Kosovës ndaj Vllaznisë

27/11/21 @ 16:04

2 KORRIKU - FLAMURTARI

Me golin e Bachares, 2 Korriku mposhtë Flamurtarin

FFK Liga e parë

Me golin e Bachares, 2 Korriku mposhtë Flamurtarin

27/11/21 @ 15:58

KIKA - VITIA

Katër golashënues të ndryshëm, Kika deklason Vitinë

FFK Liga e parë

Katër golashënues të ndryshëm, Kika deklason Vitinë

27/11/21 @ 15:49

RAMIZ SADIKU - VUSHTRRIA

Daut Maxhuni e bën Vushtrrinë kampione vjeshtore

FFK Liga e parë

Daut Maxhuni e bën Vushtrrinë kampione vjeshtore

27/11/21 @ 15:43

DRENASI - TREPÇA

Fitore në Drenas, Trepça dimëron në vendin e dytë

FFK Liga e parë

Fitore në Drenas, Trepça dimëron në vendin e dytë

27/11/21 @ 15:36

A&N - ONIX

Abazi e Myslimi për fitore, A&N mposhtë Onixin

FFK Liga e parë

Abazi e Myslimi për fitore, A&N mposhtë Onixin

27/11/21 @ 15:24

LIRIA - RAHOVECI

4 gola në Prizren, pikët ndahen

FFK Liga e parë

4 gola në Prizren, pikët ndahen

27/11/21 @ 15:22

BESA - VËLLAZNIMI

Humbje në Pejë, Vëllaznimi pa fitore që 2 muaj

FFK Liga e parë

Humbje në Pejë, Vëllaznimi pa fitore që 2 muaj

27/11/21 @ 15:14

TREPÇA '89 - ISTOGU

‘89-shi mposhtet nga Istogu, humbja e parë sezonale

FFK Liga e parë

‘89-shi mposhtet nga Istogu, humbja e parë sezonale

27/11/21 @ 15:06

ULPIANA - PRISHTINA

Kryeziu rikthehet te golat, Prishtina fiton ndaj Ulpianës

FFK Superliga

Kryeziu rikthehet te golat, Prishtina fiton ndaj Ulpianës

27/11/21 @ 14:55

ULPIANA - PRISHTINA

Kryeziu rikthehet te golat, Prishtina fiton ndaj Ulpianës

FFK Superliga

Kryeziu rikthehet te golat, Prishtina fiton ndaj Ulpianës

27/11/21 @ 14:55

FORMACIONET STARTUESE

Ulpiana-Prishtina, 11-shet startuese

FFK Superliga

Ulpiana-Prishtina, 11-shet startuese

27/11/21 @ 11:41

PARA DERBIT

Llapi po e kërkon motivin shtesë për derbi

FFK Superliga

Llapi po e kërkon motivin shtesë për derbi

27/11/21 @ 09:50

DUELI I DITËS

Ulpiana kërkon rezultat ndaj Prishtinës

FFK Superliga

Ulpiana kërkon rezultat ndaj Prishtinës

27/11/21 @ 09:24

PODUJEVË

Llapi gjobitet 1 mijë euro për shkak të piroteknikës

FFK Superliga

Llapi gjobitet 1 mijë euro për shkak të piroteknikës

27/11/21 @ 08:44

STAR OF THE GAMEWEEK XV

Kreshnik Uka, Ylli i javës (15)

FFK Superliga

Kreshnik Uka, Ylli i javës (15)

26/11/21 @ 11:31

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (15)

FFK Superliga

Superliga - Formacioni i javës (15)

26/11/21 @ 11:25

ARDIAN NUHIU

Nuhiu vajton rastet, kërkon të harrohet humbja në derbi

FFK Superliga

Nuhiu vajton rastet, kërkon të harrohet humbja në derbi

25/11/21 @ 15:56

ISMET MUNISHI

Skuadra kampione në luftë e angazhim

FFK Superliga

Skuadra kampione në luftë e angazhim

25/11/21 @ 15:51

DRENICA 3-5 LLAPI

Goleadë në “Bajram Aliu”, Llapi 4 pikë larg nga lideri

FFK Superliga

Goleadë në “Bajram Aliu”, Llapi 4 pikë larg nga lideri

25/11/21 @ 15:40


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga