Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Ballkani

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Ballkani


28 November, 2021 @12:19

Caktohen 11-shet startuese të Feronikelit dhe Ballkanit.

FERONIKELI: Smakiqi, Lladrovci, Pllana, Morina, Shala, Elshani, Shabani, Prokshi, Cërvadiku, Rexhepi, Gashi

BALLKANI: Frashëri, Arm. Thaqi,  Gashi, Jashanica,  Ast. Thaqi, Hoxha, Sinani, Korenica, Gripshi, Krasniqi, Solomon.


11-SHET

Formacionet zyrtare: Malisheva - Drenica

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Malisheva - Drenica

28/11/21 @ 12:14

VLLAZNIA - FUSHË KOSOVA

Kutllovci e Statovci për triumfin e Fushë Kosovës ndaj Vllaznisë

FFK Liga e parë

Kutllovci e Statovci për triumfin e Fushë Kosovës ndaj Vllaznisë

27/11/21 @ 16:04

2 KORRIKU - FLAMURTARI

Me golin e Bachares, 2 Korriku mposhtë Flamurtarin

FFK Liga e parë

Me golin e Bachares, 2 Korriku mposhtë Flamurtarin

27/11/21 @ 15:58

KIKA - VITIA

Katër golashënues të ndryshëm, Kika deklason Vitinë

FFK Liga e parë

Katër golashënues të ndryshëm, Kika deklason Vitinë

27/11/21 @ 15:49

RAMIZ SADIKU - VUSHTRRIA

Daut Maxhuni e bën Vushtrrinë kampione vjeshtore

FFK Liga e parë

Daut Maxhuni e bën Vushtrrinë kampione vjeshtore

27/11/21 @ 15:43

DRENASI - TREPÇA

Fitore në Drenas, Trepça dimëron në vendin e dytë

FFK Liga e parë

Fitore në Drenas, Trepça dimëron në vendin e dytë

27/11/21 @ 15:36

A&N - ONIX

Abazi e Myslimi për fitore, A&N mposhtë Onixin

FFK Liga e parë

Abazi e Myslimi për fitore, A&N mposhtë Onixin

27/11/21 @ 15:24

LIRIA - RAHOVECI

4 gola në Prizren, pikët ndahen

FFK Liga e parë

4 gola në Prizren, pikët ndahen

27/11/21 @ 15:22

BESA - VËLLAZNIMI

Humbje në Pejë, Vëllaznimi pa fitore që 2 muaj

FFK Liga e parë

Humbje në Pejë, Vëllaznimi pa fitore që 2 muaj

27/11/21 @ 15:14

11-SHET

Formacionet zyrtare: Malisheva - Drenica

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Malisheva - Drenica

28/11/21 @ 12:14

ULPIANA - PRISHTINA

Kryeziu rikthehet te golat, Prishtina fiton ndaj Ulpianës

FFK Superliga

Kryeziu rikthehet te golat, Prishtina fiton ndaj Ulpianës

27/11/21 @ 14:55

FORMACIONET STARTUESE

Ulpiana-Prishtina, 11-shet startuese

FFK Superliga

Ulpiana-Prishtina, 11-shet startuese

27/11/21 @ 11:41

PARA DERBIT

Llapi po e kërkon motivin shtesë për derbi

FFK Superliga

Llapi po e kërkon motivin shtesë për derbi

27/11/21 @ 09:50

DUELI I DITËS

Ulpiana kërkon rezultat ndaj Prishtinës

FFK Superliga

Ulpiana kërkon rezultat ndaj Prishtinës

27/11/21 @ 09:24

PODUJEVË

Llapi gjobitet 1 mijë euro për shkak të piroteknikës

FFK Superliga

Llapi gjobitet 1 mijë euro për shkak të piroteknikës

27/11/21 @ 08:44

STAR OF THE GAMEWEEK XV

Kreshnik Uka, Ylli i javës (15)

FFK Superliga

Kreshnik Uka, Ylli i javës (15)

26/11/21 @ 11:31

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (15)

FFK Superliga

Superliga - Formacioni i javës (15)

26/11/21 @ 11:25

ARDIAN NUHIU

Nuhiu vajton rastet, kërkon të harrohet humbja në derbi

FFK Superliga

Nuhiu vajton rastet, kërkon të harrohet humbja në derbi

25/11/21 @ 15:56

ISMET MUNISHI

Skuadra kampione në luftë e angazhim

FFK Superliga

Skuadra kampione në luftë e angazhim

25/11/21 @ 15:51


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga