Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Malisheva - Llapi

Formacionet zyrtare: Malisheva - Llapi


6 November, 2021 @12:16

Publikohen 11-shet startuese të Malishevës dhe Llapit.

MALISHEVA: Gashi, Kryeziu, Hoti, Dumani, Stullçaku, Bruqi, Olivier, Pira, H. Hyseni, Vitija, Pefqeli.

LLAPI: Avdyli, Idrizi, Prençi, Jashari, Veliu, Ramadani, Selmani, Shillova, Shabani, Peposhi, Davalos.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga