Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ballkani - Drita

Formacionet zyrtare: Ballkani - Drita


6 November, 2021 @12:11

Caktohen formacionet zyrtare të Ballkanit dhe Dritës.

BALLKANI: Frashëri, , Arm Thaqi, Jashanica, Ast Thaqi, Gashi, Gripshi, Korenica, Kuç, Krasniqi, Hoxha, Solomon

DRITA: Maloku, Limani, Vucaj , Cuculi, Blakçori Namani, Ajzeraj, Broja, Islami, Fazliu, Somonovski.


PAS MESNATE

Barcelona zyrtarizon trajnerin e ri, Xavi Hernández

Champions League/La Liga

Barcelona zyrtarizon trajnerin e ri, Xavi Hernández

06/11/21 @ 07:04

2 KORRIKU - VUSHTRRIA

Vushtrria rrëmben pikën nga 2 Korriku, rrezikon kreun

FFK Liga e parë

Vushtrria rrëmben pikën nga 2 Korriku, rrezikon kreun

05/11/21 @ 18:20

KOSOVA

Gliha publikon listën e futbollistëve për dy ndeshjet e nëntorit

Kualifikimet për Botëror/Kosova

Gliha publikon listën e futbollistëve për dy ndeshjet e nëntorit

05/11/21 @ 17:43

KOLUMNE

5 për fundjavë!

Premier League/Bundesliga/Serie A/Analiza

5 për fundjavë!

05/11/21 @ 17:00

LIRIA 3-1 A&N

Liria fiton derbin lokal, e dyta me radhë

FFK Liga e parë

Liria fiton derbin lokal, e dyta me radhë

05/11/21 @ 14:59

KOMUNIKATA E FUNDIT E KLUBIT

Al Sadd: Xavi te Barcelona

Champions League/La Liga/Transfere

Al Sadd: Xavi te Barcelona

05/11/21 @ 12:21

FTESAT E SHQIPËRISË U21

Alban Bushi shpall listën për ndeshje ndaj Kosovës U21

Shqipëria/Kosova

Alban Bushi shpall listën për ndeshje ndaj Kosovës U21

05/11/21 @ 11:53

STAR OF THE GAMEWEEK XII

Ardi Shala (KF Ulpiana), Ylli i javës (12)

FFK Superliga

Ardi Shala (KF Ulpiana), Ylli i javës (12)

02/11/21 @ 12:23

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (12)

FFK Superliga

Superliga - Formacioni i javës (12)

01/11/21 @ 10:42

MEDIA TALK

Drita pagoi ‘rekord’ dëmshpërblim për Muharrem Jasharin

FFK Superliga/Transfere

Drita pagoi ‘rekord’ dëmshpërblim për Muharrem Jasharin

31/10/21 @ 23:34

PRISHTINA 1-0 DRENICA

Shpëtimtari Besnik Krasniqi, përsëri sjell fitore

FFK Superliga

Shpëtimtari Besnik Krasniqi, përsëri sjell fitore

31/10/21 @ 15:42

ULPIANA - BALLKANI

Ulpiana - “ilaçi” për skuadrat e mëdha, mposhtë Ballkanin me përmbysje!

FFK Superliga

Ulpiana - “ilaçi” për skuadrat e mëdha, mposhtë Ballkanin me përmbysje!

31/10/21 @ 14:57

11-SHET

Formacionet zyrtare: Prishtina - Drenica

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Prishtina - Drenica

31/10/21 @ 12:36

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ulpiana - Ballkani

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Ulpiana - Ballkani

31/10/21 @ 12:32

DUKAGJINI - GJILANI

Haxhihamza shpëton Dukagjinin, Gjilani ndalet në Klinë

FFK Superliga

Haxhihamza shpëton Dukagjinin, Gjilani ndalet në Klinë

30/10/21 @ 15:05

FERONIKELI - LLAPI

Llapi fiton në Drenas, vazhdon ngjitjen në renditje

FFK Superliga

Llapi fiton në Drenas, vazhdon ngjitjen në renditje

30/10/21 @ 15:01

DRITA - MALISHEVA

I mjafton autogoli, Drita merr kreun

FFK Superliga

I mjafton autogoli, Drita merr kreun

30/10/21 @ 14:59


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga