Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Portugalia - Gjermania

Formacionet zyrtare: Portugalia - Gjermania


19 June, 2021 @16:48

Caktohen formacionet zyrtare të Portugalisë dhe Gjermanisë.

PORTUGALIA: Patricio; Pepe, Dias, Semeo, Guerreiro, Pereira, Carvalho, Silva, Ferenandes, Jota, Ronaldo.

GJERMANIA: Neuer; Rudiger, Hummels, Ginter, Kimmich, Gosens, Kroos, Havertz, Gundogan, Gnabry, Muller.


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani