Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Prishtina - Gjilani

Formacionet zyrtare: Prishtina - Gjilani


16 September, 2021 @15:25

Publikohen formacionet zyrtare të Prishtinës dhe Gjilanit.

PRISHTINA: Halimi, Boshnjaku, Krasniqi, Mici, Atanda, Shabani, Kryeziu, Krasniqi, Hoti, Vangjeli, Avdyli

GJILANI: Koliçi, Progni, Halili, Hajdari, Dabiqaj, Sorsa, Krasniqi, Useini, Musolli, Prekazi, Hoxha.


FIFA RANKING - SHTATOR 2021

Kosova në ballinë të FIFAs për ngritjen rekorde në renditje

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Kosova në ballinë të FIFAs për ngritjen rekorde në renditje

16/09/21 @ 11:28

GATI PËR NDESHJE

Për fillim të mbarë

Përfaqësuesja/International

Për fillim të mbarë

16/09/21 @ 11:12

GRUPI D: INTER - REAL MADRID

Zëvendësuesit ia dhurojnë fitoren, Reali fiton në Meazza

Champions League

Zëvendësuesit ia dhurojnë fitoren, Reali fiton në Meazza

15/09/21 @ 22:56

GRUPI B: LIVERPOOL - MILAN

Dy përmbysje e pesë gola, klasikja i takon Liverpoolit

Champions League

Dy përmbysje e pesë gola, klasikja i takon Liverpoolit

15/09/21 @ 22:52

EUROPA LEAGUE

Lirim Kastrati vendimtar në Moskë, Legia mposhtë Spartakun

Europa League/Sportistë shqiptarë në botë

Lirim Kastrati vendimtar në Moskë, Legia mposhtë Spartakun

15/09/21 @ 19:10

RAMIZ SADIKU - VLLAZNIA

Rigon Kabashi për fitore, humbja e parë e Vllaznisë

FFK Liga e parë

Rigon Kabashi për fitore, humbja e parë e Vllaznisë

15/09/21 @ 19:02

FLAMURTARI - VITIA

E para e sezonit, Flamurtari mposhtë Vitinë

FFK Liga e parë

E para e sezonit, Flamurtari mposhtë Vitinë

15/09/21 @ 18:56

FERONIKELI - DUKAGJINI

Një gol për tri pikë, Nikli kryen detyrën

FFK Superliga

Një gol për tri pikë, Nikli kryen detyrën

15/09/21 @ 18:08

LLAPI - MALISHEVA

Tjetër paraqitje fantastike, Malisheva mposhtë Llapin

FFK Superliga

Tjetër paraqitje fantastike, Malisheva mposhtë Llapin

15/09/21 @ 18:03

DRITA - BALLKANI

Pa gola e pa fitues në ndeshjen e xhiros

FFK Superliga

Pa gola e pa fitues në ndeshjen e xhiros

15/09/21 @ 18:00

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drita - Ballkani

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Drita - Ballkani

15/09/21 @ 15:32

11-SHET

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Dukagjini

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Dukagjini

15/09/21 @ 15:28

11-SHET

Formacionet zyrtare: Llapi - Malisheva

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Llapi - Malisheva

15/09/21 @ 15:25

ZYRTARE

ZYRTARE: Besart Berisha në Superligën e Kosovës!

FFK Superliga/Transfere

ZYRTARE: Besart Berisha në Superligën e Kosovës!

15/09/21 @ 13:05

LLAPI - MALISHEVA

Llapi kërkon fitoren e parë

FFK Superliga

Llapi kërkon fitoren e parë

15/09/21 @ 13:02

DRITA - BALLKANI

Super derbi në Gjilan

FFK Superliga

Super derbi në Gjilan

15/09/21 @ 11:59

DRENICA

29 topa Drenicës nga Mërgim Vojvoda

FFK Superliga

29 topa Drenicës nga Mërgim Vojvoda

13/09/21 @ 21:38


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga