Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DREJT BOTËRORIT

FSHF me bileta sezonale

FSHF me bileta sezonale


18 July, 2016 @13:37

Federata e Futbollit të Shqipërisë (FSHF) në vazhdën e thirrjeve të saja për blerje të biletave për ndeshjet kualifikuese për Botërorin “Rusia 2018” së fundi ka bërë një risi ku ka krijuar biletat sezonale, që përfshijnë tërë ciklin kualifikues të Shqipërisë.

ORARI I NDESHJEVE DHE GRUPI I SHQIPËRISË

FSHF thotë se me blerjen e kësaj bilete, tifozët do të mund të kursejnë deri në 15% të çmimit sa do të kushtonte blerja e tyre, veç e veç.

Linkun për blerjen e biletave mund ta gjeni në faqen zyrtare të FSHF-së, ndërsa çmimet variojnë prej 80 e më shumë eurove.


KROATI

Sot prezentohet te Atletico Madrid

Serie A/La Liga/Transfere

Sot prezentohet te Atletico Madrid

18/07/16 @ 12:57

JURGEN KLOPP

Porosia e Kloppit: Mos shkruani për Woodburnin

Premier League

Porosia e Kloppit: Mos shkruani për Woodburnin

18/07/16 @ 10:15

EL MUNDO DEPORTIVO

Barçës nuk i duhet Mahrez

Premier League/La Liga/Transfere

Barçës nuk i duhet Mahrez

18/07/16 @ 10:08

CHELSEA

Conte konfirmon Cuadradon

Premier League/Serie A/Transfere

Conte konfirmon Cuadradon

18/07/16 @ 09:53

Pjaca përshëndetet nga Dinamoja

Serie A/International/Transfere

Pjaca përshëndetet nga Dinamoja

18/07/16 @ 09:18

LIONEL MESSI

Messi para nënshkrimit

La Liga/Transfere

Messi para nënshkrimit

18/07/16 @ 09:02

KUALIFIKIMET

Monaco s’do të udhëtojë në Stamboll, UEFA vendos

Champions League/Ligue 1

Monaco s’do të udhëtojë në Stamboll, UEFA vendos

18/07/16 @ 00:05

SHKRUAN BILD

Van Gaal afër detyrës së re

Russia 2018/International/Transfere

Van Gaal afër detyrës së re

17/07/16 @ 23:31

XENI NË SHBA

Gashi me Coloradon, vazhdojnë me fitore

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Gashi me Coloradon, vazhdojnë me fitore

17/07/16 @ 22:26

E KAP RADARI

Lëvizja e radhës, Mustafi

Premier League/La Liga/Transfere

Lëvizja e radhës, Mustafi

17/07/16 @ 16:43

LARGOHET

Ndeshja e fundit e De Rossit me Romën

Russia 2018/Serie A

Ndeshja e fundit e De Rossit me Romën

14/05/19 @ 11:16

NGRITEN

FIFA zyrtarizon numrin e pjesëmarrësve për Katar 2022

Russia 2018/International

FIFA zyrtarizon numrin e pjesëmarrësve për Katar 2022

15/03/19 @ 20:46

CLUB BENEFIT PROGRAM

Sa fituan klubet nga Botërori?

Russia 2018/Premier League/Ligue 1/La Liga/International

Sa fituan klubet nga Botërori?

04/12/18 @ 15:32

SUPER MARIO

Pensionohet edhe Mandzukic

Liga e Kombeve/Russia 2018/Serie A/International

Pensionohet edhe Mandzukic

14/08/18 @ 18:35

DITARI I FUNDIT RUS (23)

Botërori dhe vendi ynë

Russia 2018/International/Analiza

Botërori dhe vendi ynë

22/07/18 @ 11:02

FIFA RANKING

FIFA pritet të zbardh listën me kalkulimin e ri

Liga e Kombeve/Russia 2018/Përfaqësuesja/International

FIFA pritet të zbardh listën me kalkulimin e ri

18/07/18 @ 18:21

DITARI RUS (22)

Kampionët e Botës

Russia 2018/International/Analiza

Kampionët e Botës

16/07/18 @ 23:09

PLAYER RATINGS

Notat e lojtarëve: Franca-Kroacia

Russia 2018/International

Notat e lojtarëve: Franca-Kroacia

15/07/18 @ 22:38

RUSSIA 2018 AWARDS

I riu më i mirë - Kylian Mbappe

Russia 2018

I riu më i mirë - Kylian Mbappe

15/07/18 @ 21:56

RUSSIA 2018 AWARDS

Lojtari i Botërorit: Luka Modric

Russia 2018/International

Lojtari i Botërorit: Luka Modric

15/07/18 @ 21:50


 
Të gjitha lajmet nga Russia 2018