Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KROATI

Sot prezentohet te Atletico Madrid

Sot prezentohet te Atletico Madrid


18 July, 2016 @12:57

Mbrojtësi kroat i lindur në Rijekë, Sime Vrsaljko, ka arritur në zyret e Atletico Madridit sot dhe gjatë ditës do të bëhet prezantimi i tij zyrtar.

Vrasljko 24 vjeç, që stinorin e fundit e kaloi te Sassuolo është lojtar i ri i Atletico Madridit.

g


JURGEN KLOPP

Porosia e Kloppit: Mos shkruani për Woodburnin

Premier League

Porosia e Kloppit: Mos shkruani për Woodburnin

18/07/16 @ 10:15

EL MUNDO DEPORTIVO

Barçës nuk i duhet Mahrez

Premier League/La Liga/Transfere

Barçës nuk i duhet Mahrez

18/07/16 @ 10:08

CHELSEA

Conte konfirmon Cuadradon

Premier League/Serie A/Transfere

Conte konfirmon Cuadradon

18/07/16 @ 09:53

Pjaca përshëndetet nga Dinamoja

Serie A/International/Transfere

Pjaca përshëndetet nga Dinamoja

18/07/16 @ 09:18

LIONEL MESSI

Messi para nënshkrimit

La Liga/Transfere

Messi para nënshkrimit

18/07/16 @ 09:02

KUALIFIKIMET

Monaco s’do të udhëtojë në Stamboll, UEFA vendos

Champions League/Ligue 1

Monaco s’do të udhëtojë në Stamboll, UEFA vendos

18/07/16 @ 00:05

SHKRUAN BILD

Van Gaal afër detyrës së re

Russia 2018/International/Transfere

Van Gaal afër detyrës së re

17/07/16 @ 23:31

XENI NË SHBA

Gashi me Coloradon, vazhdojnë me fitore

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Gashi me Coloradon, vazhdojnë me fitore

17/07/16 @ 22:26

PAS NDESHJES

Mesazhi i Southgate për penalltinë e Sakas

Evropiani/Serie A/International

Mesazhi i Southgate për penalltinë e Sakas

12/07/21 @ 01:01

PLAYER RATINGS @ FINAL

Notat e futbollistëve: Italia-Anglia

Evropiani/Serie A/International

Notat e futbollistëve: Italia-Anglia

12/07/21 @ 00:49

FINALJA EURO2020

Donnarumma hero, Italia ia merr trofeun anglezëve në Wembley

Evropiani/Serie A/International

Donnarumma hero, Italia ia merr trofeun anglezëve në Wembley

11/07/21 @ 23:55

JUVENTUS

Pinsoglio: Cristiano, do të pres në fushë

Serie A/Transfere

Pinsoglio: Cristiano, do të pres në fushë

11/07/21 @ 19:45

JUVENTUS

Juventusi cakton çmimin e Merih Demiral

Serie A/Transfere

Juventusi cakton çmimin e Merih Demiral

11/07/21 @ 15:25

PREMIER LEAGUE

Mbrojtësi danez në shënjestër të Chelseat

Premier League/Serie A/Transfere

Mbrojtësi danez në shënjestër të Chelseat

10/07/21 @ 16:25

MERKATO

Camano: Ëndërrojmë që Achraf të kthehet në Real Madrid

Serie A/Ligue 1/La Liga/Transfere

Camano: Ëndërrojmë që Achraf të kthehet në Real Madrid

10/07/21 @ 13:10

SERIE A

Allegri e do brenda formacionit startues

Serie A/Transfere

Allegri e do brenda formacionit startues

10/07/21 @ 11:40

ITALIA

Chiellini: Jemi një centimetër larg trofeut

Evropiani/Serie A

Chiellini: Jemi një centimetër larg trofeut

09/07/21 @ 16:30

MEDIA TALK

Garë e ashpër për mesfushorin italian

Serie A

Garë e ashpër për mesfushorin italian

09/07/21 @ 14:30


 
Të gjitha lajmet nga Serie A