Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

URUGUAJI

Gabim te himni, organizatorët kërkojnë falje

Gabim te himni, organizatorët kërkojnë falje


6 June, 2016 @10:55

Adhurues dhe lojtarë të Uruguajit të pranishëm në përballjen e sotme Meksiko - Urugaji janë ndier të zhgënjyer pasi që organizatori ka gabuar himnin e vendit.

TABELAT DHE ORARI I COPA AMERICA

Sot organizatorët e Copa America 100 i kanë kërkuar falje uruguajanëve, ndërsa ekipi i tyre u mposht nga Meksikoja 3-1.

Organizatori në vend të Uruguajit, kishte lëshuar himnin e Kilit.


ARGJENTINA

Messi mungon!

Copa America

Messi mungon!

06/06/16 @ 10:36

LLUPA NË GRUPE

Kush, sa pikë merr në Grupin A?

UEFA Euro 2016/Analiza

Kush, sa pikë merr në Grupin A?

06/06/16 @ 09:51

COPA AMERICA

Meksika fiton dramën ndaj Uruguajit

Copa America

Meksika fiton dramën ndaj Uruguajit

06/06/16 @ 04:14

ITALI

Pescara dhe Memushaj afër Serie A

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Pescara dhe Memushaj afër Serie A

05/06/16 @ 22:31

MIQËSORE

Turqia fiton minimalisht

International/UEFA Euro 2016

Turqia fiton minimalisht

05/06/16 @ 22:16

NGA KAMPI KUQ E ZI

Gati autobusi i Kombëtares

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Gati autobusi i Kombëtares

05/06/16 @ 21:03

FFK LIGA E PARË

Vitia siguron mbijetesën me penallti

FFK Liga e parë

Vitia siguron mbijetesën me penallti

05/06/16 @ 20:33

MIQËSORE

Berisha shënon në humbjen ndaj Belgjikës

UEFA Euro 2016/Sportistë shqiptarë në botë

Berisha shënon në humbjen ndaj Belgjikës

05/06/16 @ 20:10

TOP 11

Caktohet ekipi më i mirë i Copa America 2021

Copa America

Caktohet ekipi më i mirë i Copa America 2021

13/07/21 @ 17:09

FINALJA - COPA AMERICA 2021

DiMaria vendos, Messi me trofe të parë me Argjentinën

International/Copa America

DiMaria vendos, Messi me trofe të parë me Argjentinën

11/07/21 @ 08:59

COPA AMERICA 2021

Kolumbia në sekondën e fundit, siguron të tretën në Copa’21

International/Copa America

Kolumbia në sekondën e fundit, siguron të tretën në Copa’21

10/07/21 @ 12:36

ARGJENTINA - KOLUMBIA

Portieri Martinez shpëton Argjentinën, super finalja me Brazilin

International/Copa America

Portieri Martinez shpëton Argjentinën, super finalja me Brazilin

07/07/21 @ 10:35

COPA AMERICA 2019 FINAL: BRAZIL - PERU

Pas 12 vitesh, trofeu rikthehet në Brazil

International/Copa America

Pas 12 vitesh, trofeu rikthehet në Brazil

08/07/19 @ 14:26

COPA 2019: KILI - PERU 0-3

Guerrero me shokë prishin ëndrrat e kampionit

International/Copa America

Guerrero me shokë prishin ëndrrat e kampionit

04/07/19 @ 08:13

COPA 2019: BRAZILI - ARGJENTINA 2-0

Messi mbetet pa trofe, Brazili arrin finalen

International/Copa America

Messi mbetet pa trofe, Brazili arrin finalen

03/07/19 @ 08:14

GRUPI C: EKUADORI - KILI 1-2

Alexis Sanchez tjetër me Kilin, siguron kualifikimin

International/Copa America

Alexis Sanchez tjetër me Kilin, siguron kualifikimin

22/06/19 @ 12:22

COPA 2019: KOLUMBIA - KATARI 1-0

Duvan Zapata kualifikon tutje Kolumbinë

Serie A/International/Copa America

Duvan Zapata kualifikon tutje Kolumbinë

20/06/19 @ 13:26

GRUPI C: URUGUAJI - EKUADORI 4-0

Uruguaji e nis furishëm

International/Copa America

Uruguaji e nis furishëm

17/06/19 @ 10:27


 
Të gjitha lajmet nga Copa America