Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSFER

Gjilani prezenton Torassan

Gjilani prezenton Torassan


12 June, 2021 @20:40

Ylli argjentinas i skuadrave të ndryshme nga Shqipëria, Agustin Torassa, është prezentuar sot si përforcimi më i ri i skuadrës së Gjilanit.

32-vjeçari me përvojë, është futbollisti i dytë që transferohet te Gjilani nga Tirana gjatë këtij afati kalimtar, pasi që dje u zyrtarizua edhe transferimi i mesfushorit brazilian Élton Calé.

Torassa gjatë karrierës së tij ka luajtur për Tiranën, Partizanin dhe Flamurtarin e Vlorës në Shqipëri, ndërsa gjatë vitit 2007 sa ka qenë pjesë e skuadrës argjentinase, All Boys, ka qenë i huazuar te kampioni i shumëfishtë i Austrisë, Salzburg.


TRANSFER

A&N bënë goditjen e parë, transferon futbollistin e Lirisë

FFK Liga e parë

A&N bënë goditjen e parë, transferon futbollistin e Lirisë

12/06/21 @ 20:35

PRISHTINA - LLAPI

Prishtina fiton miqësoren përballë Llapit

FFK Superliga

Prishtina fiton miqësoren përballë Llapit

12/06/21 @ 20:23

11-SHET

Formacionet zyrtare: Belgjika - Rusia

Evropiani

Formacionet zyrtare: Belgjika - Rusia

12/06/21 @ 19:48

EURO2020

Danimarkë - Finlandë, UEFA publikon vendimin për ndeshjen

Evropiani

Danimarkë - Finlandë, UEFA publikon vendimin për ndeshjen

12/06/21 @ 19:40

EURO2020

BEIN: Gjendja e Eriksen është stabile

Evropiani

BEIN: Gjendja e Eriksen është stabile

12/06/21 @ 19:23

EURO2020

Danimarkë - Finlandë, ndërpritet ndeshja

Evropiani

Danimarkë - Finlandë, ndërpritet ndeshja

12/06/21 @ 19:01

PJESA E PARË

Dy gola në pjesën e parë, një futbollist debuton me gol

FFK Superliga

Dy gola në pjesën e parë, një futbollist debuton me gol

12/06/21 @ 18:26

DRITA

Edhe një lojtar i bashkohet Dritës nga Trepça’89

FFK Superliga/Transfere

Edhe një lojtar i bashkohet Dritës nga Trepça’89

16/06/21 @ 22:00

DRITA

Drita godet me Mujën

FFK Superliga/Transfere

Drita godet me Mujën

16/06/21 @ 18:37

CONFERENCE LEAGUE

Llapi e Drita mësojnë kundërshtarët e rrethit të dytë

FFK Superliga

Llapi e Drita mësojnë kundërshtarët e rrethit të dytë

16/06/21 @ 14:29

MALISHEVA

Zyrtarizimi çështje kohe

FFK Superliga

Zyrtarizimi çështje kohe

16/06/21 @ 12:32

SUPERLIGA

Faton Maloku mbetet në portën e nënkampionit

FFK Superliga/Transfere

Faton Maloku mbetet në portën e nënkampionit

16/06/21 @ 11:43

LLAPI

Llapi rikthen portierin Avdyli

FFK Superliga/Transfere

Llapi rikthen portierin Avdyli

15/06/21 @ 20:50

SUHAREKË

Ballkani merr trajnerin ish-kampion për sezonin 21/22

FFK Superliga/Transfere

Ballkani merr trajnerin ish-kampion për sezonin 21/22

15/06/21 @ 18:54

LLAPI

7 lojtarë vazhdojnë me Llapin

FFK Superliga

7 lojtarë vazhdojnë me Llapin

15/06/21 @ 15:09

CONFERENCE LEAGUE

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Europa League/International

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

15/06/21 @ 15:05

CONFERENCE LEAGUE

Drita ndaj Deçiçit të Tuzit

FFK Superliga/Europa League/International

Drita ndaj Deçiçit të Tuzit

15/06/21 @ 13:50


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga