Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHQIPËRIA

Gjimshiti kryen operimin, kthehet shpejt

Gjimshiti kryen operimin, kthehet shpejt


Teksti: FSHF

11 October, 2021 @19:02

Berat Gjimshiti, ylli i mbrojtjes kuqezi që pësoi një dëmtim në parakrahun e majtë në ndeshjen me Hungarinë, është operuar ditën e sotme në një nga klinikat sportive më të mira të Torinos, në Itali.

Stafi mjekësor i Kombëtares ka qenë në komunikim të vazhdueshëm me stafin mjekësor të Atalantës, dhe bën me dije se operacioni i zhvilluar mëngjesin e sotshëm ka shkuar me shumë sukses dhe lojtari është në gjendje shumë të mirë.

Departamenti i Komunikimit në FSHF bën me dije se mbrojtësi kuqezi pas 7-10 ditësh do të rinisë stërvitjen dhe sipas parashikimeve do të jetë i gatshëm për të luajtur ndeshje zyrtare pas 30 ditësh.

Federata Shqiptare e Futbollit i uron rikthim sa më të shpejtë në fushën e blertë Beratit dhe beson se shumë shpejt ai do të rikthehet të shkëlqejë përsëri në stadiumet europiane.


ETRIT BERISHA

‘I përngjan ndeshjes me Serbinë’

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

‘I përngjan ndeshjes me Serbinë’

11/10/21 @ 16:21

NGA KONFERENCA

Reja tregon se a do të startojë Broja ndaj Polonisë

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Reja tregon se a do të startojë Broja ndaj Polonisë

11/10/21 @ 16:13

ISTOG

Istogu emëron trajnerin e ri

FFK Liga e parë

Istogu emëron trajnerin e ri

11/10/21 @ 14:17

GJAKOVË

Trajneri i liderit jep dorëheqje

FFK Liga e parë

Trajneri i liderit jep dorëheqje

11/10/21 @ 12:14

FINALJA E LIGËS SË KOMBEVE

Përsëri me përmbysje! Franca fiton trofeun e Ligës së Kombeve

Liga e Kombeve/International

Përsëri me përmbysje! Franca fiton trofeun e Ligës së Kombeve

10/10/21 @ 22:45

DETYRA E VËSHTIRË

“Vendimtarja” Shqipëria-Polonia i besohet francezit

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

“Vendimtarja” Shqipëria-Polonia i besohet francezit

10/10/21 @ 22:31

FINALJA E LIGËS SË KOMBEVE

Përsëri me përmbysje! Franca fiton trofeun e Ligës së Kombeve

Liga e Kombeve/International

Përsëri me përmbysje! Franca fiton trofeun e Ligës së Kombeve

10/10/21 @ 22:45

STARTERS

Finalja e Ligës së Kombeve, 11-shet startuese Spanja-Franca

Liga e Kombeve

Finalja e Ligës së Kombeve, 11-shet startuese Spanja-Franca

10/10/21 @ 19:43

LIGA E KOMBEVE

Liga e Kombeve, Italia merr vendin e tretë

Liga e Kombeve/International

Liga e Kombeve, Italia merr vendin e tretë

10/10/21 @ 16:59

11-SHET

Formacionet zyrtare: Italia - Belgjika

Liga e Kombeve

Formacionet zyrtare: Italia - Belgjika

10/10/21 @ 14:43

BELGJIKA 2-3 FRANCA

Përmbysje e pabesueshme! Franca në finale

Liga e Kombeve/International

Përmbysje e pabesueshme! Franca në finale

07/10/21 @ 22:39

11-SHET

Formacionet zyrtare: Belgjika - Franca

Liga e Kombeve

Formacionet zyrtare: Belgjika - Franca

07/10/21 @ 19:39

GJYSMËFINALJA E DYTË, SONTE

Belgjika-Franca, për t’i dalë përballë Spanjës

Liga e Kombeve/International

Belgjika-Franca, për t’i dalë përballë Spanjës

07/10/21 @ 11:29

NATIONS LEAGUE FINALS 20/21

Spanja finaliste e parë! Eliminon kampionin e Evropës

Liga e Kombeve/International

Spanja finaliste e parë! Eliminon kampionin e Evropës

06/10/21 @ 22:47

11-SHET

Formacionet zyrtare: Italia - Spanja

Liga e Kombeve

Formacionet zyrtare: Italia - Spanja

06/10/21 @ 19:38

SONTE SUPER DUELI

Italia-Spanja, për finale

Liga e Kombeve/International

Italia-Spanja, për finale

06/10/21 @ 11:46


 
Të gjitha lajmet nga Liga e Kombeve