Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHQIP në BOTË

Humbja e gjashtë rresht për Bremenin

Humbja e gjashtë rresht për Bremenin


21 April, 2021 @22:42

Po vazhdon forma jo e mirë e Werder Bremenit.

Bremeni e regjistroi humbjen e gjashtë rresht, derisa sonte u mposhtën nga Mainzi me rezultat 0-1.

Ylli i përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica, ishte 90 minuta në fushë.

Werder Bremeni me 30 pikë gjendet në pozitën e 14 në Bundesliga.


 
Të gjitha lajmet nga Bundesliga