Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SPURS - SOUTHAMPTON

Ryan Mason fillon me fitore te Spurs

Ryan Mason fillon me fitore te Spurs


21 April, 2021 @21:44

Trajneri më i ri në histori të Premier Leagues, Ryan Mason, ka filluar aventurën e tij te Tottenham Hostspur me fitore.

Spurs e mposhti Southamptonin me rezultat 2-1 dhe me përmbysje.

Danny Ings e kaloi në epërsi Southamptonin në minutën e 30’, kurse së pari Gareth Bale e barazoi rezultatin (60’) e më pas në minutën e 90’, shënoi Heung Min Soni nga penalltia.


MILAN - SASSUOLO

Milani pëson, Interi i afrohet titullit

Serie A

Milani pëson, Interi i afrohet titullit

21/04/21 @ 21:04

EURO 2020

Edhe referë nga CONMEBOL në EURO’20

Evropiani

Edhe referë nga CONMEBOL në EURO’20

21/04/21 @ 20:50

LA LIGA

Valverde pozitiv me Covid-19

La Liga

Valverde pozitiv me Covid-19

21/04/21 @ 20:28

LLAPI

Llapi finalen e Kupës e feston me iftar

Kupa e Kosovës

Llapi finalen e Kupës e feston me iftar

21/04/21 @ 20:24

SHQIP në BOTË

Rashani triumfon ndaj Topallit

International/Sportistë shqiptarë në botë

Rashani triumfon ndaj Topallit

21/04/21 @ 18:56

TAHIR BATATINA

Batatina: Agjërimi i disa lojtarëve ndikoi në performancë

Kupa e Kosovës

Batatina: Agjërimi i disa lojtarëve ndikoi në performancë

21/04/21 @ 18:03

MEDIA TALK

Milan po shikon mundësinë për afrimin e James

Premier League/Serie A/International/Transfere

Milan po shikon mundësinë për afrimin e James

05/07/21 @ 18:43

FC ARSENAL

Është duke u kërkuar tani edhe nga Liverpool

Premier League/Transfere

Është duke u kërkuar tani edhe nga Liverpool

04/07/21 @ 18:20

PREMIER LEAGUE

Zyrtare: Patrick Vieria në Premier League

Premier League

Zyrtare: Patrick Vieria në Premier League

04/07/21 @ 15:09

TRANSFERE

Mundësi e mirë për lojtarët e ‘lirë’

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/Analiza

Mundësi e mirë për lojtarët e ‘lirë’

03/07/21 @ 17:40

AC MILAN

Rodriguez afër Milan-it

Premier League/Serie A/Transfere

Rodriguez afër Milan-it

02/07/21 @ 12:50

JUAN MATA

Mata vazhdon me Unitedin

Premier League/Transfere

Mata vazhdon me Unitedin

02/07/21 @ 12:05

PREMIER LEAGUE

Zyrtare: Nuno Espirito Santo në krye të Tottenhamit

Premier League

Zyrtare: Nuno Espirito Santo në krye të Tottenhamit

30/06/21 @ 21:38

MANCHESTER UNITED

Jadon Sancho te United, afër zyrtarizimit

Premier League

Jadon Sancho te United, afër zyrtarizimit

30/06/21 @ 21:20

ZYRTARE

Zyrtare: Benitez, në krye të rivalit lokal të Liverpoolit

Premier League/Transfere

Zyrtare: Benitez, në krye të rivalit lokal të Liverpoolit

30/06/21 @ 16:29

LEICESTER CITY

Gol makina e Bundesligës sigurohet nga Leicester

Premier League/International/Transfere

Gol makina e Bundesligës sigurohet nga Leicester

30/06/21 @ 12:11


 
Të gjitha lajmet nga Premier League