Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHQIP në BOTË

Rashani triumfon ndaj Topallit

Rashani triumfon ndaj Topallit


21 April, 2021 @18:56

Në përballjen e dy kosovarëve me ekipet e tyre, Elbasan Rashani dhe Jetmir Topalli, fitues doli skuadra e Elbasanit, Erzurumspor, që e mposhti skuadrën e Jetmirit Yeni Malatyaspor me rezultat 1-0.

Goli i Erzurumsporit erdhi nga Gabriel Obertan në minutën e 90+5’.

Elbasan Rashani u inkuadrua në fushë në minutën e 61’ për Erzurumsporin, kurse Jetmir Topalli hyri në fushë në minutën e 78’.


TAHIR BATATINA

Batatina: Agjërimi i disa lojtarëve ndikoi në performancë

Kupa e Kosovës

Batatina: Agjërimi i disa lojtarëve ndikoi në performancë

21/04/21 @ 18:03

ZEKIRIJA RAMADANI

Ramadani: Nuk e pritëm që do ta gjejmë Llapin në një ditë kaq të keqe

Kupa e Kosovës

Ramadani: Nuk e pritëm që do ta gjejmë Llapin në një ditë kaq të keqe

21/04/21 @ 17:57

FUSHE KOSOVA - VJOSA

Përballja ku u rrahën, përsëritet

FFK Liga e parë

Përballja ku u rrahën, përsëritet

21/04/21 @ 17:44

1/2: LLAPI - PRISHTINA

Barazim në ndeshjen kthyese, Llapi në finale të Kupës!

Kupa e Kosovës/FFK Superliga

Barazim në ndeshjen kthyese, Llapi në finale të Kupës!

21/04/21 @ 16:53

REAL MADRID

Rikthehet kur kanë më së shumti nevojë

La Liga

Rikthehet kur kanë më së shumti nevojë

21/04/21 @ 15:08

SHERIF KALLAKU

Futbollisti i kombëtares, rikthehet te Teuta

Champions League/International/Transfere

Futbollisti i kombëtares, rikthehet te Teuta

06/07/21 @ 14:00

LUIS ENRIQUE

Nuk do të ketë dominim

Evropiani/International

Nuk do të ketë dominim

06/07/21 @ 12:52

ROBERTO MANCINI

Do të jetë vështirë, edhe pse s’janë Belgjikë

Evropiani/International

Do të jetë vështirë, edhe pse s’janë Belgjikë

06/07/21 @ 12:44

COPA AMERICA 2021

Neymar shkëlqen,  Paqueta vendos - Brazili në finale

International

Neymar shkëlqen,  Paqueta vendos - Brazili në finale

06/07/21 @ 08:55

MEDIA TALK

Milan po shikon mundësinë për afrimin e James

Premier League/Serie A/International/Transfere

Milan po shikon mundësinë për afrimin e James

05/07/21 @ 18:43

ZYRTARE

Lokomotiva Zagreb prezanton Arbër Hoxhën

FFK Superliga/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Lokomotiva Zagreb prezanton Arbër Hoxhën

05/07/21 @ 14:36

SUPERLIGA TURKE

Mario Balotelli afër Superligës Turke

International

Mario Balotelli afër Superligës Turke

04/07/21 @ 23:01

COPA AMERICA 2021

Mjeshtria e Messit siguron gjysmëfinalen për Gauchosët

International

Mjeshtria e Messit siguron gjysmëfinalen për Gauchosët

04/07/21 @ 11:57

COPA AMERICA 2021

Ospina shpëton, Kolumbia eliminon Uruguajin

International

Ospina shpëton, Kolumbia eliminon Uruguajin

04/07/21 @ 11:38

DITARI I EUROs

Dita 23. Biletat e fundit për Wembley

Evropiani/International/Analiza

Dita 23. Biletat e fundit për Wembley

03/07/21 @ 11:26


 
Të gjitha lajmet nga International