Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MILAN - SASSUOLO

Milani pëson, Interi i afrohet titullit

Milani pëson, Interi i afrohet titullit


21 April, 2021 @21:04

Skuadra e Milanit sonte ka lëshuar një rast ideal për të shpresuar te titulli kundër Sassuolos.

Milani pësoi me rezultat 1-2 në shtëpi dhe rrezikon edhe pozitën e dytë në Serie A.

Aktualisht Interi me 75 pikë gjendet në pozitën e parë, kurse Atalanta është në pozitën e tretë me një ndeshje më pak dhe me 2 pikë më pak se Milani në pozitën e dytë.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A