Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERLIGA TURKE

Në minutën e 6 shtesë shpëtohet pika, por lëshohet një rast ideal

Në minutën e 6 shtesë shpëtohet pika, por lëshohet një rast ideal


21 April, 2021 @22:39

Galatasarayi me Trabzonsporin barazuan 1-1 në kuadër të xhiros së 36 në Superligën Turke.

Edgar Le shënoi në minutën e 76’, kurse Emre Akbaba e barazoi rezultatin në minutën e gjashtë shtesë.

Në këtë xhiro, lideri i Superligës Besiktasi pësoi dhe Fenerbahçe ka pushuar, Galatasarayi ka lëshuar 2 pikë shumë të rëndësishme për të ndjekur titullin.

Galatasarayi aktualisht gjendet në pozitën e tretë me 3 pikë më pak se Fenerbahçe në pozitë e dytë.


SPURS - SOUTHAMPTON

Ryan Mason fillon me fitore te Spurs

Premier League

Ryan Mason fillon me fitore te Spurs

21/04/21 @ 21:44

MILAN - SASSUOLO

Milani pëson, Interi i afrohet titullit

Serie A

Milani pëson, Interi i afrohet titullit

21/04/21 @ 21:04

EURO 2020

Edhe referë nga CONMEBOL në EURO’20

Evropiani

Edhe referë nga CONMEBOL në EURO’20

21/04/21 @ 20:50

LA LIGA

Valverde pozitiv me Covid-19

La Liga

Valverde pozitiv me Covid-19

21/04/21 @ 20:28

LLAPI

Llapi finalen e Kupës e feston me iftar

Kupa e Kosovës

Llapi finalen e Kupës e feston me iftar

21/04/21 @ 20:24

SHQIP në BOTË

Rashani triumfon ndaj Topallit

International/Sportistë shqiptarë në botë

Rashani triumfon ndaj Topallit

21/04/21 @ 18:56

TAHIR BATATINA

Batatina: Agjërimi i disa lojtarëve ndikoi në performancë

Kupa e Kosovës

Batatina: Agjërimi i disa lojtarëve ndikoi në performancë

21/04/21 @ 18:03

COPA AMERICA 2021

Blick: Neymar si Xhaka

International

Blick: Neymar si Xhaka

18/06/21 @ 11:49

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Holanda-Austria

Evropiani/International

Notat e futbollistëve: Holanda-Austria

17/06/21 @ 23:16

HOLANDA 2-0 AUSTRIA

Holanda bindëse, siguron të tetën e finales

Evropiani/International

Holanda bindëse, siguron të tetën e finales

17/06/21 @ 22:53

UKRAINA 2-1 MAQEDONIA VERIORE

Pas 6 humbjeve radhazi, Ukraina arrin fitore në EURO

Evropiani/International

Pas 6 humbjeve radhazi, Ukraina arrin fitore në EURO

17/06/21 @ 16:57

DANIMARKA

Letra publike e kapitenit Kjaer

Evropiani/International

Letra publike e kapitenit Kjaer

17/06/21 @ 15:00

PAS SULMIT

Erikseni në operim, do të ketë ICD

Evropiani/Serie A/International

Erikseni në operim, do të ketë ICD

17/06/21 @ 12:06

TRANSFERI

Bujar Shabani kalon te Shkupi

International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Bujar Shabani kalon te Shkupi

17/06/21 @ 11:01

ROBERTO MANCINI

I detyruam të gabojnë

Evropiani/International

I detyruam të gabojnë

16/06/21 @ 23:30

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Italia-Zvicra

Evropiani/International

Notat e futbollistëve: Italia-Zvicra

16/06/21 @ 23:26

ITALIA 3-0 ZVICRA

Me 3-shen e radhës, Italia kualifikohet në 1/8 e finales

Evropiani/International

Me 3-shen e radhës, Italia kualifikohet në 1/8 e finales

16/06/21 @ 22:59


 
Të gjitha lajmet nga International