Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SOCIEDAD

Isak optimist për ndeshjen kundër Manchester United

Foto:Google

Isak optimist për ndeshjen kundër Manchester United


17 February, 2021 @12:30

Alex Isak beson se Real Sociedad është në rrugën e duhur për ndeshjen e tyre kundër Manchester United, pasi shënoi një fitore shumë të vështirë në Getafe.

Sulmuesi suedez tashmë ka mendjen në ndeshjen e Ligës së Evropës këtë të enjte.

“Ne jemi duke luajtur mirë dhe tani, përveç kësaj, rezultatet na shoqërojnë, kështu që ne jemi të përgatitur të luajmë kundër Manchester,” tha ai.

Ndeshja mes Real Sociedad dhe Manchester United luhet me 18 shkurt (18:55).


BARCELONA - PARIS, PLAYER RATINGS

Barcelona-PSG, notat e futbollistëve

Champions League/Ligue 1/La Liga

Barcelona-PSG, notat e futbollistëve

16/02/21 @ 23:13

LEIPZIG-LIVERPOOL, PLAYER RATINGS

Leipzig-Liverpool, notat e futbollistëve

Champions League/Premier League/Bundesliga

Leipzig-Liverpool, notat e futbollistëve

16/02/21 @ 23:19

BARCELONA 1-4 PARIS

Mbappe hat-trick, PSG demolon Barçën në Camp Nou

Champions League/Ligue 1/La Liga

Mbappe hat-trick, PSG demolon Barçën në Camp Nou

16/02/21 @ 22:59

LA LIGA

Dortmundi favorit sipas Fernando

Champions League/La Liga

Dortmundi favorit sipas Fernando

16/02/21 @ 17:45

GRANADA

Problemet me lëndime s’po ndalen, ndeshja nesër!

Europa League/La Liga

Problemet me lëndime s’po ndalen, ndeshja nesër!

17/02/21 @ 12:00

LEIPZIG 0-2 LIVERPOOL

Salah-Mane dënojnë Leipzigun

Champions League/Premier League/Bundesliga

Salah-Mane dënojnë Leipzigun

16/02/21 @ 23:03

TRANSFER

Andre Silva ka marrë vëmendjen e top klubeve

Bundesliga/Transfere

Andre Silva ka marrë vëmendjen e top klubeve

16/02/21 @ 21:50

TRANSFER

Caleta-Car thotë se Liverpool e kishte kërkuar

Premier League/Ligue 1/Transfere

Caleta-Car thotë se Liverpool e kishte kërkuar

16/02/21 @ 21:45

KOMBËTARET

Gjermania  dhe Anglia në garë për Musiala

International

Gjermania dhe Anglia në garë për Musiala

16/02/21 @ 21:20

MAN UTD 2-0 GRANADA & ROMA 1-1 AJAX

United pa telashe, Dzeko ndali dominimin e Ajaxit

Europa League/Premier League/Serie A

United pa telashe, Dzeko ndali dominimin e Ajaxit

15/04/21 @ 23:27

SLAVIA 0-4 ARSENAL & VILLARREAL 2-1 DINAMO

Arsenali briliant, tash ndaj ish-trajnerit

Europa League/Premier League/La Liga

Arsenali briliant, tash ndaj ish-trajnerit

15/04/21 @ 23:15

MEDIA TALK

Fabio Capello lëvdon trajnerin e kritikuar

Europa League/Serie A

Fabio Capello lëvdon trajnerin e kritikuar

15/04/21 @ 14:51

DUELET E KTHIMIT

Në kërkim të gjysmëfinales

Europa League

Në kërkim të gjysmëfinales

15/04/21 @ 13:19

TË GJITHA NDESHJET

Shkëlqimi i mysafirëve në çerekfinale

Europa League

Shkëlqimi i mysafirëve në çerekfinale

08/04/21 @ 23:03

EUROPA LEAGUE

Arsenal - Slavia Praga, 11-shet startuese

Europa League

Arsenal - Slavia Praga, 11-shet startuese

08/04/21 @ 19:56

EUROPA LEAGUE

Granada - United, Solskjaer me formacion të fuqishëm

Europa League

Granada - United, Solskjaer me formacion të fuqishëm

08/04/21 @ 19:48

ARSENAL

Edhe një goditje për Artetën, futbollisti mungon 6 javë

Europa League/Premier League

Edhe një goditje për Artetën, futbollisti mungon 6 javë

07/04/21 @ 16:09

ÇEREKFINALET

Unitedit debutuesi, derbi në Amsterdam

Europa League/Premier League/Serie A/La Liga

Unitedit debutuesi, derbi në Amsterdam

19/03/21 @ 13:03

SHORTI

Shorti i çerekfinales dhe të kualifikuarit

Europa League

Shorti i çerekfinales dhe të kualifikuarit

18/03/21 @ 23:34


 
Të gjitha lajmet nga Europa League