Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ISTOGU

Istogu rikthen Fetahun

FOTO / Istogu

Istogu rikthen Fetahun


9 June, 2021 @21:47

Istogu riktheu në skuadër ish-lojtarin, Besmir Fetahun.

Fetahu ka nënshkruar kontratë 1 vjeçare me mundësi vazhdimi edhe për sezonin tjetër.

Besimi së fundi ishte pjesë e Onixit, derisa te Istogu ka luajtur nga viti 2015 deri 2018.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë