Të gjitha lajmet

NGA KONFERENCA

Klopp konfirmon mungesën e Salahut

Klopp konfirmon mungesën e Salahut

6 May, 2019 @13:02

Në konferencën për shtyp të trajnerit të Liverpoolit, Jurgen Klopp, para ndeshjes së kthimit të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve ndaj Barcelonës, gjermani ka bërë të ditur se Mohamed Salah do të mungojë.

“Salah nuk do të jetë në gjendje të luaj nesër. Ai është më mirë, por nuk do të mund të luajë,” kanë bërë të ditur para pak çastesh mediat spanjolle.

SHIKO: Skemën e Champions League

Salah pësoi lëndim në përballjen e fundit të Premier Ligës, gjatë fundjavës.

Barcelona fitoi ndaj Liverpoolit 3-0 në Camp Nou në mesjavën që e lamë pas. Ndeshja e kthimit luhet më 7 maj me fillim prej orës 21:00 në Anfield Road.

PLAYER RATINGS

Notat e lojtarëve: Barcelona - Liverpool

1 May, 2019 @23:26

BARCELONA: Marc-Andre ter Stegen 7, Sergi Roberto 5, Gerard Pique 7, Clement Lenglet 5, Jordi Alba 7, Sergio Busquets 7,…

SEMIFINALS: BARCELONA - LIVERPOOL

Messi 600, Barcelona ‘një këmbë’ në finale

1 May, 2019 @23:01

Barcelona ‘me një këmbë’ në finale! Skuadra katalunase ka arritur që me rezultat 3-0 ta mposhtë Liverpoolin në duelin e…

SEMIFINALS: BARCELONA - LIVERPOOL

Barcelona vs. Liverpool, 11-shet startuese

1 May, 2019 @19:48

Një gjysmëfinale fantastike pritet të jetë kjo e sontmja mes Barcelonës dhe Liverpoolit në ‘Camp Nou’! FORMACIONET STARTUESE Barcelona XI:…

SEMIFINALS: TOTTENHAM - AJAX

Fitore në Londër, Ajaxi i afrohet finales

30 April, 2019 @23:05

Vazhdon super forma e Ajaxit në ndeshjet jashtë shtëpisë në Evropë! Pas Real Madridit e Juventusit, sonte Ajaxi e ka…

SEMFINALS: TOTTENHAM - AJAX

Tottenham vs. Ajax, 11-shet startuese

30 April, 2019 @20:06

Me fillim nga ora 21:00, sonte luhet ndeshja e parë gjysmëfinale e Ligës së Kampionëve, ku mes vete në Londër…

Të gjitha lajmet nga Champions League