Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

COPA AMERICA 100

Kolumbia pas penalltive, në gj’finale

Kolumbia pas penalltive, në gj’finale


18 June, 2016 @10:03

Përfaqësuesja e Kolumbisë ka arritur që përmes penalltisë së mbrojtur nga David Ospina të sigurojë gjysmëfinalen e Copa America 2016 sot.

SKEMA DHE REZULTATET

Ndeshja e çerekfinales ndaj Perusë kaloi pa gola përgjatë 120 minutave dhe në fund gjithçka u vendos pas penalltive.


1 DITË PARA NDESHJES

Buletini 9: Drejt Lyonit për kualifikim

UEFA Euro 2016/Bulletin

Buletini 9: Drejt Lyonit për kualifikim

18/06/16 @ 09:18

DITARI NR. 8 @ EURO 2016

Lojë kampioni

UEFA Euro 2016/Analiza

Lojë kampioni

18/06/16 @ 08:47

EURO2016

Kush u kualifikua deri tash?

UEFA Euro 2016

Kush u kualifikua deri tash?

17/06/16 @ 23:47

SPANJA

De Gea vendos rekord të ri

Premier League/UEFA Euro 2016

De Gea vendos rekord të ri

17/06/16 @ 23:11

GRUPI D

“Furia e Kuqe” deklason Turqinë

UEFA Euro 2016

“Furia e Kuqe” deklason Turqinë

17/06/16 @ 22:49

TRANSFER

Laçi prezantohet te APOEL-i

UEFA Euro 2016

Laçi prezantohet te APOEL-i

17/06/16 @ 21:33

GRUPI D

UEFA shqyrton incidentin e kroatëve

UEFA Euro 2016

UEFA shqyrton incidentin e kroatëve

17/06/16 @ 20:49

GRUPI D

Zëvendësuesit shpëtojnë Çekinë

UEFA Euro 2016

Zëvendësuesit shpëtojnë Çekinë

17/06/16 @ 19:59

PARA NDESHJES

Formacionet zyrtare: Spanja - Turqia

UEFA Euro 2016

Formacionet zyrtare: Spanja - Turqia

17/06/16 @ 19:46

KOMBËTARJA

Stërvitja e fundit para Rumanisë

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Stërvitja e fundit para Rumanisë

17/06/16 @ 19:41

TOP 11

Caktohet ekipi më i mirë i Copa America 2021

Copa America

Caktohet ekipi më i mirë i Copa America 2021

13/07/21 @ 17:09

FINALJA - COPA AMERICA 2021

DiMaria vendos, Messi me trofe të parë me Argjentinën

International/Copa America

DiMaria vendos, Messi me trofe të parë me Argjentinën

11/07/21 @ 08:59

COPA AMERICA 2021

Kolumbia në sekondën e fundit, siguron të tretën në Copa’21

International/Copa America

Kolumbia në sekondën e fundit, siguron të tretën në Copa’21

10/07/21 @ 12:36

ARGJENTINA - KOLUMBIA

Portieri Martinez shpëton Argjentinën, super finalja me Brazilin

International/Copa America

Portieri Martinez shpëton Argjentinën, super finalja me Brazilin

07/07/21 @ 10:35

COPA AMERICA 2019 FINAL: BRAZIL - PERU

Pas 12 vitesh, trofeu rikthehet në Brazil

International/Copa America

Pas 12 vitesh, trofeu rikthehet në Brazil

08/07/19 @ 14:26

COPA 2019: KILI - PERU 0-3

Guerrero me shokë prishin ëndrrat e kampionit

International/Copa America

Guerrero me shokë prishin ëndrrat e kampionit

04/07/19 @ 08:13

COPA 2019: BRAZILI - ARGJENTINA 2-0

Messi mbetet pa trofe, Brazili arrin finalen

International/Copa America

Messi mbetet pa trofe, Brazili arrin finalen

03/07/19 @ 08:14

GRUPI C: EKUADORI - KILI 1-2

Alexis Sanchez tjetër me Kilin, siguron kualifikimin

International/Copa America

Alexis Sanchez tjetër me Kilin, siguron kualifikimin

22/06/19 @ 12:22

COPA 2019: KOLUMBIA - KATARI 1-0

Duvan Zapata kualifikon tutje Kolumbinë

Serie A/International/Copa America

Duvan Zapata kualifikon tutje Kolumbinë

20/06/19 @ 13:26

GRUPI C: URUGUAJI - EKUADORI 4-0

Uruguaji e nis furishëm

International/Copa America

Uruguaji e nis furishëm

17/06/19 @ 10:27


 
Të gjitha lajmet nga Copa America