Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

1 DITË PARA NDESHJES

Buletini 9: Drejt Lyonit për kualifikim

Buletini 9: Drejt Lyonit për kualifikim


Buletini i ditës së nëntë të EURO2016.

18 June, 2016 @9:18

Prej trazirave kroate deri te ndeshja e nesërme.

TURPI I MADH

Tifozët kroat se çfarë probleme kanë me Federatë apo me dikë, mund t’i zgjedhin tjetërkund, por definitivisht jo në Francë.

p

Mesfusha për lakmi: Modric, Rakitic, Perisic, Brozovic me shokë - po shkojnë dëm falë disa huliganëve.

3 PIKË TË SIGURTA DHE MILIONAT

Rumania po e sheh si të sigurt fitoren ndaj Shqipërisë nesër, ndërsa Federata po planifikon çka të bëj me milionat e fituara pas kualifikimit në të tetën e finales.

p

Mos thuani hop para se të kërceni.

PËRSHËNDETJE

Marina Vjollca, prezentuesja e TopChannelit, ka postuar këtë fotografi para emisionit të rregullt të debatesh sportive.

p

Fat, para Rumanisë për kuqezinjtë?!

TË DËSHPËRUARIT

Historia s’përsëritet gjithmonë i nderuar Fatih Terim. Prej imperatorit në drejtim të horrit.

p

007 APO 0011?

Kjo është pyetja që po e bën Shkelzen Gashi në Instagram. A jam 007 apo 0011? Përgjigjuni dhe besoni se kuqezinjtë janë ekip me atmosferë ndër më të mirë brenda në EURO2016.

p

PUSHIMI BRINA S’KA

Këto janë papuqet e Mërgim Mavrajt, ndërsa në postimin e tij ai ka shkruar - gjithkah kuq e zi.

p

Pamje e bukur nga hoteli i kombëtares shqiptare drejt Oqeanit Atlantik.

DREJT LYONIT PËR 3 PIKË

Krenaria e kombit përveç kombëtares janë edhe djelmoshat e pandalshëm të Tifozave Kuq e Zi.

o

Pak pushim në plazhin e Kanës (Cannes) edhe për tupanin për të marrë rrugë drejt Lyonit nesër.


DITARI NR. 8 @ EURO 2016

Lojë kampioni

UEFA Euro 2016/Analiza

Lojë kampioni

18/06/16 @ 08:47

EURO2016

Kush u kualifikua deri tash?

UEFA Euro 2016

Kush u kualifikua deri tash?

17/06/16 @ 23:47

SPANJA

De Gea vendos rekord të ri

Premier League/UEFA Euro 2016

De Gea vendos rekord të ri

17/06/16 @ 23:11

GRUPI D

“Furia e Kuqe” deklason Turqinë

UEFA Euro 2016

“Furia e Kuqe” deklason Turqinë

17/06/16 @ 22:49

TRANSFER

Laçi prezantohet te APOEL-i

UEFA Euro 2016

Laçi prezantohet te APOEL-i

17/06/16 @ 21:33

GRUPI D

UEFA shqyrton incidentin e kroatëve

UEFA Euro 2016

UEFA shqyrton incidentin e kroatëve

17/06/16 @ 20:49

GRUPI D

Zëvendësuesit shpëtojnë Çekinë

UEFA Euro 2016

Zëvendësuesit shpëtojnë Çekinë

17/06/16 @ 19:59

PARA NDESHJES

Formacionet zyrtare: Spanja - Turqia

UEFA Euro 2016

Formacionet zyrtare: Spanja - Turqia

17/06/16 @ 19:46

KOMBËTARJA

Stërvitja e fundit para Rumanisë

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Stërvitja e fundit para Rumanisë

17/06/16 @ 19:41

NË MITROVICË

Shotani te Trepça’89

FFK Superliga/Transfere

Shotani te Trepça’89

17/06/16 @ 19:33

BEKIM BALAJ

Lëndimi i Ajetit ndërroi planet

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Lëndimi i Ajetit ndërroi planet

17/06/16 @ 19:27

TRANSFER

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

Premier League/La Liga/UEFA Euro 2016/Transfere

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

22/02/21 @ 18:10

ISH TRAJNERI KUQEZI

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

FSHF Kategoria Superiore/Kombëtarja/UEFA Euro 2016

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

26/11/19 @ 17:09

EURO 2024

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

UEFA Euro 2016

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

27/07/18 @ 10:00

SHQIPËRIA NË EURO2016

1 vit nga nata historike!

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

1 vit nga nata historike!

11/10/16 @ 16:31

EURO2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

International/UEFA Euro 2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

08/10/16 @ 12:26

UEFA NJOFTON

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

UEFA Euro 2016

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

10/09/16 @ 13:20

TOP 10 PLAYERS

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

Champions League/Europa League/UEFA Euro 2016

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

18/07/16 @ 15:01

SHEVA

Shevchenko përballë Kosovës

Russia 2018/Përfaqësuesja/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shevchenko përballë Kosovës

15/07/16 @ 16:00

BELGJIKË

Shkarkohet Wilmots

Russia 2018/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shkarkohet Wilmots

15/07/16 @ 15:38

EURO2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

UEFA Euro 2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

13/07/16 @ 16:08


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016