Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FANELLAT E REJA

Kuqezinjtë sot luajnë me fanella të reja

Foto: FSHF

Kuqezinjtë sot luajnë me fanella të reja


5 June, 2021 @13:00

Pas prezantimit të fanellave të reja të kombëtares, FSHF ka bërë të ditur se sot në miqësoren ndaj Uellsit, kuqezinjtë do të luajnë ndeshjen e parë të tyre me fanellat e ridizajnuara.

Shqipëria është mysafire e Uellsit sot në përballjen që nis në ora 18:00.


 
Të gjitha lajmet nga Kombëtarja